Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ (/Temat-%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA-%E2%98%A2-AdsArmy-CPA-PPI-oferty-Mobilne-Czyli-alternatywa-dla-OgAds-%E2%98%A2-%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA-153827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - precell - 12-01-2018 13:21

(12-01-2018 13:05)Snaggy napisał(a):  Nie ma czystego linku, ukryty ref jest. Zgłaszam. (Konfitura)

Zgłosiłeś post, zgłoszenie odebrał Vasaki jako członek Teamu Tongue


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Snaggy - 12-01-2018 13:30

(12-01-2018 13:21)precell napisał(a):  
(12-01-2018 13:05)Snaggy napisał(a):  Nie ma czystego linku, ukryty ref jest. Zgłaszam. (Konfitura)

Zgłosiłeś post, zgłoszenie odebrał Vasaki jako członek Teamu Tongue

W odpowiedzi powinieneś dostać pkt. za nieznajomość regulaminu.


Cholerny pies ogrodnika....

Z chęcią go przyjmę jak order...
To był żart oczywiście, dobrze wiem ze tutorzy nie muszą podawać linku. Myślałem, że (konfitura) wyjaśni sprawę, doceniam vasakiego za to co robi. Co do tych cięć to cięcia są były i zawsze bedą i z reguły z doświadczenia wiem, że zmiany sieci w cale nie wychodziły mi na dobre. Ogads ma lepsze i gorsze dni. Mnie zachęcają akurat w ads army te wyplaty w BTC.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - broofie - 12-01-2018 13:51

W ogads rowniez da sie wyplacic w BTC Smile
Zaakceptowali juz komus konto?

+ jak wyglada cvr na ofertach e mail submit?


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Doctrine - 12-01-2018 15:29

Słyszałem już o tym serwisie na zagranicznych forach ale jakoś zawsze zostawałem na OGads. Potestuję również, zobaczymy jak wyniki Idea


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - patttson - 12-01-2018 18:22

Mi po 3h juz zaakceptowali Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 12-01-2018 21:58

(12-01-2018 09:53)precell napisał(a):  Ciekawie się zapowiada.
A jak u nich z nudesami? ;-)

@[precell] Akurat pisze z Nate'm i przypomniałem sobie, że pytałeś Smile
[Obrazek: N8blfc0.png]

Propozycja dobrze konwertującego lockera (opis) w przypadku generatorów.
[Obrazek: FTjFXnl.png]
Cytat:<b>CONGRATULATIONS!</b><br> <i>This is the final step in the process</i><br><b> SIMPLY DOWNLOAD AND OPEN 1 APP BELOW</b><br> to verify you are human. After completion Cash will be automatically added to your account.



RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - precell - 12-01-2018 22:16

No to fajnie, tak się składa, że już mnie zaakceptowali. Tak, że zaraz coś sklepie i przetestuję na jednym nudeskowym koncie ;-)


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Martinuss - 12-01-2018 22:17

@[vasaki]

Pytanie odnośnie, Bank Wire;
Z jakiego kraju jest wysyłany przelew i jaka jest prowizja? ;-)


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 12-01-2018 22:22

Z dalszej rozmowy wynika, że ma mu podesłać kilku userów dowód wypłaty.
Wkleje je tutaj jak tylko je otrzymam.
[Obrazek: 7ZkIbbu.png]

@[Martinuss]
Co do twojego pytania to:
[Obrazek: Ro5TMte.png]


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - precell - 12-01-2018 22:44

Znasz może jakiś skracacz do którego można by podpiąć dwa linki pod jeden skrócony? Chodzi o to by zrobić testy A B. Czyli ogads i AdsArmy.