Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak wstawiać linki z adfly na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak wstawiać linki z adfly na FB? (/Temat-jak-wstawiac-linki-z-adfly-na-FB-153790)

Strony: 1 2


jak wstawiać linki z adfly na FB? - arhinonskill - 10-01-2018 23:59

jak wstawiać linki z adfly na FB?
Jak ktoś wie to niech napisze ponieważ szukałem z wujkiem google i nic konkretnego nie znalazłem albo nie umiem szukać :/


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - twardy - 11-01-2018 00:40

Prawym na link, kopiuj link, przechodzisz na fb i wklejasz (ctrl+v).


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - Xanter98 - 11-01-2018 00:44

Nie zarobisz zbyt dużo na skracaniu, szczególnie na facebooku. Już lepiej skróć link przez własną domenę i podepnij pod to jakieś PPI czy suby, wtedy FB może Ci nie zablokuje Wink


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - arhinonskill - 11-01-2018 00:49

(11-01-2018 00:40)twardy napisał(a):  Prawym na link, kopiuj link, przechodzisz na fb i wklejasz (ctrl+v).

fb blokuje linki z adFly


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - Xanter98 - 11-01-2018 01:21

Ewentualnie własna domena > adf.ly?


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - mysc - 11-01-2018 01:56

Bez własnej domeny się nie nie obejdzie Smile Powinieneś używać przekierowania JS i jeden zamaskowany link publikować TYLKO RAZ.

Osobiście nigdy nie używałem, ale podobno wtyczka do WP - "pretty links" skraca przy użyciu js Smile Jeśli tak faktycznie jest, nie będziesz musiał w ogóle samemu kombinować z kodami Smile


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - Wojtek574 - 11-01-2018 18:36

Powiem od siebie jeszcze taki myk żeby nie dawać linku klikanego np piszesz tylko xyz.com wtedy fb nie traktuje tego jako linku i nie ma bana osoba zainteresowana będę musiała sama wpisać aby przejść


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - arhinonskill - 12-01-2018 14:05

(11-01-2018 18:36)Wojtek574 napisał(a):  Powiem od siebie jeszcze taki myk żeby nie dawać linku klikanego np piszesz tylko xyz.com wtedy fb nie traktuje tego jako linku i nie ma bana osoba zainteresowana będę musiała sama wpisać aby przejść

całkiem dobry pomysł Big Grin Ale niestety nie działający... Sad


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - arhinonskill - 12-01-2018 15:26

a tak przy okazji... czy tylko moje linki z adfly wyglądają tak?: http://nimbleinity.com/5mcL myślałem że to będzie cos w stylu ad.fly.com/


RE: jak wstawiać linki z adfly na FB? - a00 - 12-01-2018 17:38

Spróbuj zamaskować własną domeną, ale myślę, że FB tż wykryje taki link