Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga z 300 zł do 100 tyś w rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Droga z 300 zł do 100 tyś w rok (/Temat-Droga-z-300-zl-do-100-tys-w-rok-153767)



Droga z 300 zł do 100 tyś w rok - krystianjato - 10-01-2018 14:07

Witam .
Pod koniec listopada postanowiłem zainwestować w kryptowaluty.
Temat znam od 2012 roku, a więc prawie od początku istnienia tej technologi.
Mogłem być milionerem, posłuchałem ludzi dokoła i nie kupiłem btc gdy kosztował 70 zł od sztuki.
Tak jak pisałem, w listopadzie postanowiłem kupić trochę krypto...

Kwota inwestycji - 300 zł
CEL - 100 tyś zł


Obecnie mamy 10 styczeń, a moje saldo wynosi 1700 zł. W szczytowych momentach miałem 3 tyś, ale przez to, że mam pewną wizję na swoje coiny, to postanowiłem trzymać pomimo ładnego profitu. Obecnie mamy spore spadki, więc analogicznie i moje saldo spada, ale to nic strasznego, HODL i lecimy dalej.



Będę zamieszczać tutaj wszystkie swoje większe profity, bo myślę, że zarobki 20, czy 50 zł nie są warte wpisywania w dziennik.
Uważam, że realne jest osiągnięcie do końca roku 100 tyś ponieważ rynek jest teraz w złotym okresie. Tamten rok był mocny, ten będzie jeszcze mocniejszy.

Puki co nie piszę w jakich coinach siedzę, bo będę to opisywać z każdym kolejnym wpisem, przy jakiś ruchach z mojej strony.
Pozdrawiam i elo Big Grin


Droga z 300 zł do 100 tyś w rok - Artinesse - 10-01-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.