Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Luźne typy by Tommy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Luźne typy by Tommy (/Temat-Luzne-typy-by-Tommy-153755)



Luźne typy by Tommy - Tomek93KJ - 10-01-2018 01:19

SZANOWNI ADMINISTRATORZY, POMYLIŁEM DZIAŁ, PROSZĘ O PRZENIESIENIE DO WŁAŚCIWEGO, DZIĘKUJĘ.

Witam,
Całkiem niedawno rozpocząłem zabawę z bukmacherką.
Staram się wychodzić na tym biznesie do przodu, jak do tej pory idzie całkiem nieźle.
Specjalizuje się głównie piłką nożną.
Byłbym skłonny sporadycznie (lub nawet częściej) zamieszczać tutaj swoje typy, jednak najpierw chciałbym sprawdzić zainteresowanie z Waszej strony. W tym celu czekam na komentarze.
Proszę nie pisać do mnie na priv z ofertami i pytaniami. Typami podziele się ze wszystkimi w tym temacie, na pytania również odpowiem tutaj.
Załączam wczorajszy kupon AKO.
Pozdrawiam

[Obrazek: 02c5853722f878d9f5efc4b79fca05fc.jpg]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


RE: Luźne typy by Tommy - Kreatywnie - 10-01-2018 09:56

Byłbym skłonny ?

Jak chcesz to dodawaj, jak nie chcesz to nie. To, że wszedł Ci kupon i opublikowałeś go dziś o 1:19 nie oznacza, że ktoś ma Ci od razu wyrażać zainteresowanie.
To, że wspominasz o nie pisaniu do Ciebie z ofertami i pytaniami to:
1. Zaprzeczasz temu, by ktoś wyrażał zainteresowanie w komentarzu.
2. Jesteś samolubem.
3. Specjalnie prowokujesz do napisania, wiadomo w jakim celu.

Nikt nie skorzystał z Twoich propozycji, więc nie rób z siebie gwiazdy, tylko pokaż, że rzeczywiście umiesz typować.

Jeśli chodzi o mnie, to jak chcesz to publikuj, jak nie to nie.


RE: Luźne typy by Tommy - Tomek93KJ - 10-01-2018 13:02

(10-01-2018 09:56)Kreatywnie napisał(a):  Byłbym skłonny ?

Jak chcesz to dodawaj, jak nie chcesz to nie. To, że wszedł Ci kupon i opublikowałeś go dziś o 1:19 nie oznacza, że ktoś ma Ci od razu wyrażać zainteresowanie.
To, że wspominasz o nie pisaniu do Ciebie z ofertami i pytaniami to:
1. Zaprzeczasz temu, by ktoś wyrażał zainteresowanie w komentarzu.
2. Jesteś samolubem.
3. Specjalnie prowokujesz do napisania, wiadomo w jakim celu.

Nikt nie skorzystał z Twoich propozycji, więc nie rób z siebie gwiazdy, tylko pokaż, że rzeczywiście umiesz typować.

Jeśli chodzi o mnie, to jak chcesz to publikuj, jak nie to nie.
Widzę mistrzu że kupony nie siadają, typowy atak zazdrosnego polaczka cebulaczka.
Miałem Ci drukowanymi literami wytłumaczyć większość kwestii których nie jesteś w stanie sam wywnioskować jednakże szkoda mi kalorii i baterii w smartfonie.
Na ból dupy i nadmierny stres polecam aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Całuje :*


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


RE: Luźne typy by Tommy - DC1 - 10-01-2018 19:03

No faktycznie nie siadają. Zajrzyj w jego temat, a potem spójrz z powrotem na swój jeden kupon za 10zł. Wink


RE: Luźne typy by Tommy - Tomek93KJ - 10-01-2018 22:18

(10-01-2018 19:03)DC1 napisał(a):  No faktycznie nie siadają. Zajrzyj w jego temat, a potem spójrz z powrotem na swój jeden kupon za 10zł. Wink
Kuponów posiadam znacznie więcej. Za 10zł ale z jakim kursem obrońco napinacza Smile

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


RE: Luźne typy by Tommy - DC1 - 13-01-2018 17:57

(10-01-2018 22:18)Tomek93KJ napisał(a):  
(10-01-2018 19:03)DC1 napisał(a):  No faktycznie nie siadają. Zajrzyj w jego temat, a potem spójrz z powrotem na swój jeden kupon za 10zł. Wink
Kuponów posiadam znacznie więcej. Za 10zł ale z jakim kursem obrońco napinacza Smile

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Średnio mnie to interesuje. Zwróciłem tylko uwagę na twoją niekonsekwentność w ocenie.


RE: Luźne typy by Tommy - Takahari - 13-01-2018 19:25

I to by było tyle w temacie Luźne typy by Tommy ?Jerk2


RE: Luźne typy by Tommy - michaciesli - 14-01-2018 15:59

nikt nie wyraził zainteresowania ogladaniem jego screenow, jak widać