Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BINANCE - wykresy walut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BINANCE - wykresy walut (/Temat-BINANCE-wykresy-walut-153746)



BINANCE - wykresy walut - dimsons - 09-01-2018 21:06

Witam.
Korzystam z Bittrexa i myślałem żeby też na binance zacząć...
Lecz nie podobają mi sie te wykresy z binance...są tak mało szczegółowe...
I w ogóle zaznaczam "1D", czyli z nazwy rozumiem że jest to wykres "1 day" a moim oczom ukazuje się "ogólny" wykres...
wszystkie inne jak zaznaczam to albo są "dzisiejsze" albo wgl. "chińska magia" gdzie nic nie rozumiem...

Czy da się jakoś szczegółowo obejrzeć wartość waluty w dniu np sprzed tygodnia?

W bittrexie wygląda to tak, i widać spadki i wzrosty bardzo szczegółowo (a nawet można przyscrollować żeby zobaczyć detale):
[Obrazek: 43adf70dbb0e58f6.png]

Natomiast w binance jest aby "średnia" z poprzednich dni..
[Obrazek: a68688bdaccea995gen.png]


Chyba że może czegoś nie wiem ? Da się jakoś szczegółowo przejrzeć dzień z przeszłości? (na binance)


RE: BINANCE - wykresy walut - Lazork - 09-01-2018 21:16

sprawdz na wykresie "Advanced"


RE: BINANCE - wykresy walut - prymul1 - 09-01-2018 21:25

Ja Ci polecam platformę https://pl.tradingview.com. Masz tutaj wykresy zarówno binace, bittrex jak i innych giełd. Jest możliwość rysowania, analizy technicznej i łatwo przegląda się wykres Smile Wybierasz parę walutową i klikasz wykres interaktywny.


RE: BINANCE - wykresy walut - dimsons - 09-01-2018 21:39

(09-01-2018 21:16)Lazork napisał(a):  sprawdz na wykresie "Advanced"
coś nie widze nigdzie "advanced"

(09-01-2018 21:25)prymul1 napisał(a):  Ja Ci polecam platformę https://pl.tradingview.com. Masz tutaj wykresy zarówno binace, bittrex jak i innych giełd. Jest możliwość rysowania, analizy technicznej i łatwo przegląda się wykres Smile Wybierasz parę walutową i klikasz wykres interaktywny.

no, widzę ..wykresy ładne...
ale... nie chce latać pomiędzy stronami www bo sprawdzam bardzo dużo kryptowalut jednocześnie i to zamętu mi narobi, myślałem może bezpośrednio w binance się da jakoś "inaczej" włączyć szczegółowy wykres Tongue

co do binance...
ten wykres załączony na ostatnim zdjęciu ... da się przesuwać... i zobaczyć wstecz "szczegółowo" ale ...
wykres się przesuwa godzinowo...i cofnąć np o kilka tygodni wstecz...to masakra ...trzeba trochę myszką naklikać się...


RE: BINANCE - wykresy walut - LilJJblockchain - 09-01-2018 22:34

tradingviev najlepszy do analizy wykresów , też polecam


BINANCE - wykresy walut - Artinesse - 01-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.