Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas się pobawić... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas się pobawić... (/Temat-Czas-sie-pobawic-153737)

Strony: 1 2


Czas się pobawić... - radmatuszewski - 09-01-2018 17:24

Cześć, część z was pewnie wie, że miałem już niejeden dziennik na tym forum. No cóż... Nie zamierzam obiecywać sobie ani wam, że coś się zmieni w tej kwestii. Nie zamierzam obiecywać, że będę się bardziej przykładał czy codziennie coś robił. Prawda jest taka, że o ile wcześniej miałem na to czas to go nie wykorzystywałem, natomiast teraz przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy nie będę miał czasu prawie wcale - wiecie dziewczyna, kurs prawa jazdy, poprawa ocen, nauka i powtarzanie do zbliżającego się egzaminu zawodowego E12 skutecznie zabiorą mi czas. Niedawno stuknęła mi 18 więc zarabianie będzie ciut prostsze ponieważ nie będę musiał prosić mamy o użyczenie mi dowodu xD

Co zrobię?

1. Przede wszystkim założę nowe konto PayPal bo powszechnie wiadomo, że PayPal jest od 18, a że obecnego założyłem wcześniej to niechciałbym żeby się okazało, że moje środki zostały zablokowane. Założę również nowe konto gmail żeby wszystkie maile od stron na których będę chciał zarabiać i robić inne rzeczy z tym związane przychodziły właśnie tam żebym ich nie przeoczył.
2. Wrócę do zarabiania na PPI ( WorldWide ) prawdopodobnie na yt, ale do tego potrzebuję funduszu na stworzenie kont YT a zaczynam z dokładnie 14,09 zł na koncie tak więc nie ma tego za dużo, ale wystarczy na kupno kilku domen - powiem od razu, że hosting już posiadam. Rzucę się też na OGads pod WorldWide oczywiście, ale zarobek z obydwu tych rzeczy przyjdzie pewnie po pewnym czasie ponieważ wiadomo, że SEO pod cały świat jest ciężkie.
Szybszy zarobek mam nadzieję osiągnąć na subach, tak wiem, że teraz jest ciężej, ale spróbuję również z SEO tylko, że pod nasz skromny kraj więc mam nadzieję, że będzie ciut prościej.
3. Postanowiłem po raz drugi stworzyć stronę na którą będę wrzucał newsy, recenzje książek, filmów itp. - korzystając z tego, że już wcześniej prowadziłem taką stronę i byłem jednym z recenzentów wydawnictwa Znak udało mi się dostać 2 książki do przeczytania i recenzji. Tematyka kompletnie nie moja, ale od czegoś trzeba zacząć, a ja nie jestem w pozycji w której mógłbym narzekać więc przeczytam i zrobię swoje by rozwinąć stronkę.
4. Spróbuję również swoich sił z kryptowalutami. Zacząłem jakiś czas temu z trzema tysiącami złotych z których ugrałem 300$ zysku. Bardziej szczęściem niż umiejętnościami tak więc 3 tysiące wypłaciłem a zostawiłem tylko 300$. Mam kupione 81.5296 IOTY, którą narazie trzymam. Tych piniędzy nie zamierzam inwestować w nic oprócz kryptowalut chyba, że kupno czegoś okaże się niesamowicie pilne - nawet jeśli je stracę to nie będę się martwił bo to sam zysk - oczywiście będzie szkoda, ale przynajmniej mogę to stracić.

Podsumowując - czas brać się do roboty, ale tym razem podchodzę do tego bardziej na luzie - bardziej jak hobby niż obowiązek. Wcześniej przez to, że traktowałem to jako swego rodzaju obowiązek przejadło mi się - mam nadzieję, żeym razem tak się nie stanie. Nie wiem jak często będę tu pisał, ale mam nadzieję, że często. Dzięki za uwagę Big Grin


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 11-01-2018 00:30

Szybka aktualizacja: przenosiłem środki z BITFINEX na BINANCE i byłem zmuszony sprzedać IOTE ze stratą. Koniec końców na BINANCE trafiło 276$, obecnie mam 302.48$, tak więc ogólnie dziś zarobiłem 26.48$, ale na + jestem 2.48$.


RE: Czas się pobawić... - tomek7912 - 11-01-2018 07:10

Powodzenia życzę.


RE: Czas się pobawić... - lever - 11-01-2018 09:47

Powodzenia będę obserwował!


RE: Czas się pobawić... - mahuzz - 11-01-2018 10:54

Pamiętam i kibicuję! Powodzenia Wink


RE: Czas się pobawić... - dawids7627 - 11-01-2018 13:52

Będę obserwował Smile powodzenia!


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 11-01-2018 16:26

@[tomek7912], @[lever], @[mahuzz], @[dawids7627] - dzięki!

Teoretyczny egzamin E.12 napisany chyba w miarę dobrze, zobaczymy Big Grin

Nowy mail i konto PP założone, ale do PP nie podpiąłem jeszcze karty ponieważ przenoszę się z Aliora do mBanku i czekam na kuriera z umową.

Dzisiaj mam w planach znalezienie niszy pod SEO i postawienie dla niej strony, dopięcie na ostatni guzik (poprawienie menu, optymalizacja i kosmetyczne rzeczy) strony z newsami/recenzjami tak aby móc zacząć wrzucać na nią pierwsze posty oraz ładną modlitwę do Binance w celu poprawy kursu moich walut (na razie działa Big Grin).

Sprzedałem IOTE i kupiłem (już wczoraj):
- YOYO - 368.693
- ADA - 195.804

Tak jak pisałem wieczorem ich wartość wynosiła lekko ponad 302$, ale wstałem rano i patrzę, że mam 260$ :/ Obecnie jest już 285$ - do końca dnia może odrobi Big Grin

Wpadło mi jeszcze 0.40$ na Cinstallerze ze starych zapomnianych i zakurzonych linków - oprócz tego nic ciekawego. Dzięki za reakcję - do usłyszenia!


RE: Czas się pobawić... - tomek7912 - 11-01-2018 22:18

Dotychczas na czym zarabiałeś, skąd masz na inwestycje (jeśli to hajs z neta)?


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 11-01-2018 22:21

(11-01-2018 22:18)tomek7912 napisał(a):  Dotychczas na czym zarabiałeś, skąd masz na inwestycje (jeśli to hajs z neta)?

Dotychczas głównie na PPI, ale też na Aliexpressie, uciułałem troche na subach i SEO z OGads. Zaczynałem w ogóle od ankiet na Clixsense.

Pieniądze które mam w krypto to teraz czysty zysk. Wziąłem 3000 zł ze swojej 18, później obrobiłem 300$ zysku i wypłaciłem tamte 3000 tysiące żeby sobie bezpiecznie leżały.


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 12-01-2018 17:18

Wszystkie cele z wczoraj wykonałem. Na weekend narazie nie mam żadnych planów. Wszystko co miałem wczoraj zrobić zrobiłem więc jestem zadowolony.

Z kryptowalutami sytuacja wygląda narazie tak samo.

Udanego weekendu!