Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! (/Temat-SpaceMining-cloudmining-PLACI-153700)

Strony: 1 2 3 4 5 6


SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - mojzesz6655 - 08-01-2018 14:44

SpaceMining
Witam , dziś znalazłem poniższy CloudMining . W listopadzie czyli półtora miesiąca temu niemalże identyczny HYIP dał zarobić nawet 260% wkładu , serwis nazywał się sierrahash i był wypłacalny właśnie przez 26 dni , więc Ci którzy weszli od razu na tym skorzystali i zarobili. Tutaj wygląda na to samo bo za każdy dzień mamy zwrot inwestycji w 10% , cała inwestycja wraca po 10dniach . Program tego samego admina co SierraHash
Dodatkowo mamy 100GH/s za rejestrację , więc może po 9 dniach wróci cały wkład.
Minimalna inwestycja to tylko 0.00150000 BTC
Minimalna wypłata to : 0.00025000 BTC
Wpłaty i wypłaty są również w zwykłych walutach tj. USD , EUR , GBP , RUB , CNY , INR , PHP
Dziś jest 1-szy dzień serwis od uruchomienia , więc myślę , że tak do 14stego dnia czyli do około 22 stycznia można inwestować , potem nie wiadomo czy się zwróci inwestycja .
zapraszam :
Za rejestrację z poniższego linku otrzymasz 100 GH/s za darmo !

https://www.spacemining.io/?ref=4064

Czysty :

https://www.spacemining.io

Pozdrawiam

[Obrazek: b1.gif]


RE: SpaceMining - star4x5 - 08-01-2018 15:42

A nie lepiej zainwestować w coś co pochodzi dłużej jak kilka dni ?


RE: SpaceMining - mojzesz6655 - 08-01-2018 16:03

Pewnie , że lepiej , tylko skąd wiesz ile dni będzie np działał vozex ? czekasz na zwrot 100dni i dziennie masz 1% więc na wspomniane 260% około bo tyle było na sierrahash i to był serwis tego samego admina , musiałbyś czekać 260dni , a tu jest w 26 , więc sądzę , że warto te 0.0015 BTC zainwestować , po za tym to nie jest dużo.

[Obrazek: b1.gif]


RE: SpaceMining - tigger3452 - 09-01-2018 01:02

wyliczyłem, że z tą mocą co się dostaje (bez reffów), jakoś po 11 dniach powinno być minimum do wypłaty, myślicie, że w tym przypadku jest szansa coś wypłacić bez depozytu w tym programie?


RE: SpaceMining - skowronbdg - 09-01-2018 19:16

(09-01-2018 01:02)tigger3452 napisał(a):  wyliczyłem, że z tą mocą co się dostaje (bez reffów), jakoś po 11 dniach powinno być minimum do wypłaty, myślicie, że w tym przypadku jest szansa coś wypłacić bez depozytu w tym programie?

myślę, że okaże się za 11 dni, bo ja akurat też znalazłem ten serwis rano, zobaczymy co wyjdzie, aczkolwiek ja mu nie daję zbyt wiele czasu Big Grin


RE: SpaceMining - mojzesz6655 - 09-01-2018 19:57

Tak jak pisałem powyżej , jest to stronka admina , który pod koniec listopada uruchomił SierraHash , ten serwis dobił do ponad 300tys użytkowników , także trzeba było coś zainwestować , żeby wypłacić, niewiele się szata graficzna zmieniła , adres siedziby firmy jest taki sam , także Londyn , tak więc uważam , że skoro tamten płacił przez 26 dni i to wypłaty instant , to sądzę , że się mu to opłacało i teraz także pociągnie te minimum 25 dni , a wchodząc np dziś już po tylu dniach jesteśmy na plusie . Ponadto wtedy był okres , gdzie Bitcoin skoczył z 40tys. zł za 1BTC do aż 60tys. zł za 1BTC więc to także mogło spowodować , że admin uciekł z interesem szybciej.


RE: SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - mojzesz6655 - 12-01-2018 10:53

Panowie i Panie , dziś pierwsza wypłata instant Huh
0.00025BTC
Tak więc ten serwis jak pisałem jest wypłacalny , moim zdaniem inwestujcie póki jeszcze jest wcześnie , to uda się coś zarobić nawet do 250% wkładu Smile
Na bieżąco będę wrzucał screeny z wypłat , tak więc kolejny będzie dziś późnym wieczorem lub jutro wrzucę z rana.


RE: SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - mojzesz6655 - 13-01-2018 09:32

Kolejny dowód wypłaty Smile oczywiście wszystko w przeciągu godziny na portfelu Bitcoin Smile
Rejestrujcie się , bo warto


RE: SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - Zultrasowany - 13-01-2018 12:02

Kurczę zastanawiam się czy wchodzić w to. W sumie 0,0015 BTC to było mało, ale rok temu.



Zaryzykowałem. Ile trzeba czekać na depozyt?


RE: SpaceMining - cloudmining - PŁACI ! - mojzesz6655 - 13-01-2018 13:04

Środki na SpaceMining doszły w przeciągu godziny do dwóch w moim przypadku , zależy jaki masz portfel BTC , a wypłaty w ciągu godziny od zlecenia są na moim koncie . Szkoda , że nie weszłeś z mojego linku , mógłbym widzieć Twoje poczynania na bieżąco .