Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. (/Temat-Zolw-sepi-najgrozniejszy-zolw-swiata-153683)

Strony: 1 2


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - ZbysiuK - 12-01-2018 21:27

[Obrazek: 1pvxfq.jpg]

Mała aktualizacja !


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - VoreCC - 13-01-2018 11:27

To dla mnie niesamowite, że można mieć pupila, który w zdrowiu jest w stanie przeżyć cię o kilkanaście lat. Piękne stworzenie!


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - Begrezen - 13-01-2018 12:28

czyli jeśliby któreś z twoich zwierzaczkow wyszedl przypadkiem na wolnosc to umar bys w meczarniach otruty jadem, to gorzej niz smierc od raka(od ogladania bazyliszka np. #pdk) hehe fajna perspektywa


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - ZbysiuK - 14-01-2018 11:19

@UP

Moje zwierzaczki mnie kochają xD






RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - Fricooo - 14-01-2018 12:21

Nagrywaj kolego poziomo Smile


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - a00 - 14-01-2018 17:33

Pokaż resztę tych potworów Big Grin


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - ZbysiuK - 14-01-2018 22:23

@Fricooo

Gdy jest akcja nie mam czasu nad tym myślec by nagrywać poziomo, dopiero potem wiem, że zje*** i bedzie w pionie haha

@UPDATE

W akwarium pojawiły się okrzemki, czyli brązowy nalot na kamieniach, szybach itd.
Zamawiam ślimaki na allegro, które dodatkowo będą pokarmem dla żółwia a przy okazji uporają się z tym rdzawo brązowym shitem ;/


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - Hoolig4n - 15-01-2018 00:53

Żółw sępi... To nie jest ten, który ugryzł Steve-O w d*pę w którymś jackass na samym początku filmu? Lol


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - a00 - 15-01-2018 11:12

(15-01-2018 00:53)Hoolig4n napisał(a):  Żółw sępi... To nie jest ten, który ugryzł Steve-O w d*pę w którymś jackassLol

Chyba tak Big Grin


RE: Zółw sępi, najgroźniejszy żółw świata. - dream* - 15-01-2018 11:20

(07-01-2018 23:13)rachman napisał(a):  Na żółwie jak kupujesz w sklepie dostajesz glejt i to wystarcza nie trzeba rejestrować z tego co wiem.
Mam zwykłego stepowego. Pierdzielony jak chapnie palec to... lepiej uważaj na dziada Wink

trzeba rejestrować nawet stepowego - jest na CITESie