Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie (/Temat-Lomo-cryptowaluta-aplikacja-online-do-zbierania-Krypto-5-USD-dziennie-153639)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - manetros - 12-01-2018 17:04

(06-01-2018 11:16)patrolpxd napisał(a):  Przy próbie wypłaty trzeba podać ID Card (numer dowodu) jeśli jestem osobą niepełnoletnia nie mam jak tego zrobić :/ Jakiś tip jak to zrobić nie podając nr rodziców? Sad

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Możesz podać fejk numer, bo i tak tego nikt nie weryfikuje.


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - broofie - 12-01-2018 17:58

(11-01-2018 21:00)Jackson91 napisał(a):  Również tak mam. Zresztą druga sprawa że lokalizacje wykrywa mi gdzieś w chinach

Taka lokalizacje czesto przyjmuje telefon kiedy uzywasz internetu mobilnego Wink


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - kozaq21 - 12-01-2018 23:24

Aktualizacja aplikacji nie ma już local viev


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - Lukson2 - 13-01-2018 09:00

Da się jeszcze ma tym zarabiać?


Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - Jackson91 - 13-01-2018 09:31

Cały czas, ale z uwagi na to że nie ma działu local, dużo dużo mniej


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - Kapka - 13-01-2018 11:43

Co daje stworzenie koperty?


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - kozaq21 - 13-01-2018 13:30

Jeśli ktoś otworzy twoją kopertę staje się twoim followersem, mając followersów możesz utworzyć swoją grupę i możesz na niej np. promować swoje projekty , zdobywać refów, jest zakaz spamu ale jak masz swoją grupę to można na niej polecać, ja w tej chwili mam 6k follow.


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - Kapka - 13-01-2018 13:44

@kozaq21 to kosztuje jednorazowo te 5 diamnetow czy pobiera ta walute?


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - kozaq21 - 13-01-2018 16:03

Koszt wystawienia koperty na głównej stronie to 5 diamentów plus to że trzeba coś w tej kopercie zostawić, dla każdej krypto jest minimalna kwota np. Dla lomo min to 1 , dla mgd min to 0.1 mgd ,później musisz określić na ile osób chcesz to podzielić, jeżeli przez 24 h nie wyklikaja całej kasy to wraca ona do twojego konta


RE: Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie - speedus - 14-01-2018 10:14

Dlaczego nie można już otwierać kopert na mapie? tylko te od innych i dostaje się za nie grosze