Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? (/Temat-Komputer-wlaczony-cala-dobe-co-z-nim-zrobic-153624)



Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Ascoran - 05-01-2018 16:03

Cześć!

Posiadam komputer z procesorem intel I5 4690k oraz grafiką GTX 970.
Komputer jest włączony całą dobę (wykorzystywany do obsługi projektora w sklepie) komputer jest mój - nie ważne dlaczego tak Smile
W każdym razie coś w tle mogłoby chodzić i zarabiać dodatkowo Smile
Stąd własnie pytanko - co tam mogę odpalić? Smile


RE: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - WhiteNigga - 05-01-2018 17:17

Może kopalnia kryptowalut?


RE: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Ascoran - 05-01-2018 18:43

(05-01-2018 17:17)WhiteNigga napisał(a):  Może kopalnia kryptowalut?

Też właśnie nad tym myślałem, tylko że na jednej grafice to chyba po roku dopiero zarobie dolara


RE: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Adwez - 05-01-2018 18:49

Zawsze możesz włączyć program do nabijania punktów za np. oglądanie filmów na youtube. Później punkty możesz wykorzystać na np. wyświetlenia, które możesz sprzedać. Wink Kokosów nie zarobisz, ale zawsze "coś" dodatkowego wpadnie do kieszeni.

p.s. Jak już zrobiłeś ten temat w dziale kryptowalut, to zawsze możesz odpalić kopanie, ale na jednej karcie graficznej to mija się z celem.


RE: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Hexagon. - 05-01-2018 19:11

(05-01-2018 16:03)Ascoran napisał(a):  Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić?
Wyłączyć Idea

Sory, ale nie mogłem się powstrzymać Lol



Kopanie altów,views exchange whatever...


RE: Komputer włączony całą dobę co z nim zrobić? - Ascoran - 05-01-2018 20:01

Skoro już jesteśmy przy kopaniu to jakie programy do tego polecacie?

Znalazłem coś takiego
Kod:
https://gamerhash.com/pl
Ktoś może coś o nich powiedzieć? Wypłacalni?
Według ich "kalkulatora' na tym sprzęcie wyciągnę 2$ na dzień czyli jakieś 0.00015BTC dziennie by mi wpadało - to dobra stawka?