Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binance (sprzedaż) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Binance (sprzedaż) (/Temat-Binance-sprzedaz-153618)



Binance (sprzedaż) - zagrada - 05-01-2018 10:46

Hej to znowu ja ?
Mam kolejną porcję pytań z racji tego, że przez ostatnie dni udało mi się praktycznie potroić moje pieniądze na binance, głównie za sprawą trx'a.
Mam pytanie do zakładki "orders" a dokładnie do jej dwóch elementów: limit order i market order. To drugie jak udało mi się domyślić służy do kupna/sprzedaży w trybie błyskawicznym na kursie który jest w danym momencie, ale zagadką dla mnie jest market order. Domyślam się że chodzi o wystawianie oferty i oczekiwaniu aż ktoś się skusi i kupi za cenę którą proponuję(czyli np. Kupiłem jakąś walutę za 0.0004 i chce ją sprzedać za 0.00048 to wystawiam taką ofertę i czekam) powiedzcie mi jak to rzeczywiście wygląda i jeśli to nie chodzi o.to to czy jest taka opcja żeby ustawić takie powiedzmy progi sprzedaży żeby człowiek nie musiał siedzieć na telefonie przez cały czas i.patrzec czy waluta osiągnęła daną wartość przy której chciałbym ją sprzedać a przy tym wiadomo zarobić? Bardzo próbę o informację lub kontakt na priv osoby która mogłaby mnie poniekąd wprowadzić do tego świata. Pozdrawiam


RE: Binance (sprzedaż) - DENON - 05-01-2018 16:29

Jest dokładnie tak ja piszesz.
Jeśli chcesz coś sprzedać drożej niż aktualna cena na rynku lub odkupić po niższej cenie to korzystasz z opcji Limit.