Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis do wpłat jest lepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Który serwis do wpłat jest lepszy? (/Temat-Ktory-serwis-do-wplat-jest-lepszy-153609)



Który serwis do wpłat jest lepszy? - Randals - 04-01-2018 21:45

Witam. Potrzebuje jakiegoś serwisu przez którego ludzie będą mogli mi wpłacać pieniądze, a następnie ja będę mógł je wypłacić na swoje konto. Narazie znalazłem dwa serwisy i mam co do nich parę pytań.

Pierwszy z nich to tipanddonation, zaletą jest to, że formy płatności to np. paysafecard, zwykły przelew albo sms. Lecz nie mogę znaleźć tam sposobu rejestracji przez email, a raczej przez konto youtube/twitch. Czy mogę korzystać z serwisu mimo nie prowadzenia streamów? I jak wygląda wypłata pieniędzy z tej strony?

Następnym serwisem jest Yetipay, niestety ta strona umożliwa wpłaty jedynie przelewem.

Która ze stron jest lepsza, a może znacie inne podobne serwisy?


RE: Który serwis do wpłat jest lepszy? - Martinuss - 04-01-2018 23:27

@[Randals]

Logowanie tylko poprzez Twitch/YouTube i nie nie musisz prowadzić streamów.
Pamiętaj że są prowizje i to obczaj. Wypłacasz poprzez przelewem na konto bankowe minimum to chyba 30zł.

Clickdonate.me lepsze (znam właściciela) ale wypłata to minimum 50zł.
Zasada - w żadnym z serwisów NIE PODAWAJ FAŁSZYWY DANYCH OSOBOWYCH bo będziesz miał problem.