Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwszy Tysiąc - Krok drugi (/Temat-Pierwszy-Tysiac-Krok-drugi-153599)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - plrafcik - 04-01-2018 17:08

Witam was moi drodzy!

Od pewnego czasu przeglądam to forum, szukam inspiracji, motywacji jak zacząć zarabiać swoje pierwsze pieniądze w internecie.
I tak też się stało, zacząłem zarabiać na uploadzie, a dokładnie remote upload w serwisie openload.co. Pierwsze grosze wpadły do mnie 21 grudnia 2017 roku. Od tamtego czasu do dnia dzisiejszego mam na swoim koncie 11,43 $. Czekam tylko na pierwszą wypłatę i zobaczymy jak to się pociągnie dalej. Średnio jak dotąd zyskuje 1,2$ dziennie, bardzo skromnie, ale zawsze to coś.
Mam kilka celów na najbliższe tygodnie:Idea
1. Utarg dzienny $3+.2 [X]
2. Poszerzenie horyzontów w innej dziedzinie, ewentualnie w innych serwisachExclamation. [X]
3. Zarobić w miesiącu 200 zł na czysto, wraz z postępem próg ten będę zwiększał.Huh [X]
Z racji tego, że jestem nowicjuszem, bardzo mile widziane będą wasze propozycje dotyczące rozwijania się.
Jeżeli macie serwisy godne polecenia, z lepszymi stawkami niż openload, lub serwisy na które mogę wrzucać linki(np alltube) to przygarnę każdy post.
Kolejny raport postaram się wrzucić na dniach, ewentualnie, gdy uzbieram na pierwszą wypłatę. Pozdrawiam!

Cel na styczeń:
-Pierwsze 100 zł [0/100zł]

ETAP DRUGI:
Pierwszy Tysiąc - Krok Drugi



RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - Hyperion - 05-01-2018 18:49

Powodzenia, życzę coraz wyższych dziennych zarobków.


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - Wojtek574 - 05-01-2018 20:30

Jak lubisz upload to bardziej polecił bym ci ppi cinstaler Smile


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - plrafcik - 06-01-2018 13:33

(05-01-2018 20:30)Wojtek574 napisał(a):  Jak lubisz upload to bardziej polecił bym ci ppi cinstaler Smile

Hm, a czy może ktoś przybliżyć, na czym wygląda sytuacje w tej platformie i co jest wymagane? Własna strona? Blog?


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - plrafcik - 07-01-2018 16:11

Cześć, czołem!Cool

Minęło 3 dni od ostatniego wpisu, co się zmieniło od tamtej pory?
Moje zarobki na openload są na poziomie 14,61 $. Nie zmieniła się średnia dzienna ;/

Zacząłem się tym czasem interesować PPI oraz czytam trochę na temat SEO i pozycjonowania stron. Jeszcze nie wiem czy wpływ na zasięg mają super tagi w poście, oraz czy postawić na bloga czy na stronę.
Uczę się, ale każdy od czegoś zaczynał. Dodam, że studiuję i , że za niedługo sesja się zbliża, także nie wiem czy będę miał na tyle czasu, aby wskoczyć na wyższy poziom z moimi celami. Każdy post może mnie na kierunkować na właściwy tor, więc piszcie śmiało Smile

Odezwę się za jakiś czas i dam znać jak mi idzie. A tutaj łapcie nutkę, coś innego niż wszystkie 2






RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - Wojtek574 - 07-01-2018 20:44

(06-01-2018 13:33)plrafcik napisał(a):  
(05-01-2018 20:30)Wojtek574 napisał(a):  Jak lubisz upload to bardziej polecił bym ci ppi cinstaler Smile

Hm, a czy może ktoś przybliżyć, na czym wygląda sytuacje w tej platformie i co jest wymagane? Własna strona? Blog?

Strona blog nie jest wymagana chociaż jeżeli masz to zarobki są większe Smile Cinstaler płaci za instalację czyli ktoś wchodzi z twojego linku pobiera "coś" (chyba dodatek do przeglądarki) a ty dostajesz prowizję (zależy jaki system i kraj) Ja działam tylko na yt wrzucam filmy i zostawiam im więcej filmów tym więcej pieniędzy


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - plrafcik - 09-01-2018 17:34

Cześć czołem!

Upload zmniejszył swoją wydajność, nie wiem czemu, może nie trafiam w gusta, a może przez to, że brak na razie jakich kol wiek nowym sezonów. Najwyraźniej nic na to nie poradzę. Do tej pory uskładałem 16,24$.
Na pewno pieniądze nie będę wypłacać w gotówce, a zainwestuje je w coś bardziej pożytecznego. Nie wiem jeszcze w co, ale myślę nad stroną, ewentualnie coś pochodnego, co w przyszłości może przynieść zyski.

Cały swój wolny czas oprócz nauki przeznaczam na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie SEO i PPI. Mam już mały pomysł, ale na razie czekam, aż będzie można go zrealizować Rolleyes .

Co się zmieniło?
Odświeżyłem stare stronki i testuje apki odnośnie wypłacalności( i tak siedzę na tel to czemu by nie zarabiać?):
Twitchfollow : 3,44 $
Make Money(app): 8,08 $
Slidejoy: 160 karatów facepalm

Nie chcę inwestować swoich pieniędzy, bo ich nie mam(student), ale wszystko co zarobię zainwestuję. Jeśli macie jakieś pomysły to śmiało, ale na pewno nie krypto, bo tam to trzeba mieć hajs Sad

PS. Mam w planach stworzyć stronę internetową dla firmy swojej dziewczyny. Jaką domenę polecacie do jej założenia?


Standardowo:





RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - szalik1231 - 10-01-2018 15:02

Złote czasy Openload minęły. DMCA dużo plików wywala i trzeba mieć bazę powyżej 10 000 plików. Po za tym każda z liczących się stron ma swoich "starych wyjadaczy" którzy dodają, mają swój patent na dodawanie, wiedzą które pliki są wywalane i należy je przenieść na inny host. W 2016 było o wiele łatwiej. Teraz potrzeba sporo się nagłowić i mieć ciut praktyki w tym temacieSmile


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - plrafcik - 10-01-2018 15:09

(10-01-2018 15:02)szalik1231 napisał(a):  Złote czasy Openload minęły. DMCA dużo plików wywala i trzeba mieć bazę powyżej 10 000 plików. Po za tym każda z liczących się stron ma swoich "starych wyjadaczy" którzy dodają, mają swój patent na dodawanie, wiedzą które pliki są wywalane i należy je przenieść na inny host. W 2016 było o wiele łatwiej. Teraz potrzeba sporo się nagłowić i mieć ciut praktyki w tym temacieSmile

Z tym serwisem nie wiąże sie na długo. Służy mi on tylko do zarobienia pierwszych pieniążków i tyle. Przy okazji zdobywam doświadczenie. Jeśli chodzi o dodawanie filmów to przyznam Ci rację. Na jednym z serwisów dodalem ponad 50 filmów i seriali. Niekiedy w dużo lepszej jakości i np pierwszy z napisami. A po dniu zostal on wykasowany przed admina.
Zobaczymy poczekamy. Na razie szukam nowych metod i staram sie je przeanalizować.


RE: Pierwsze złocisze, czyli byle do tysiąca. - szalik1231 - 10-01-2018 17:05

zapewne dodałeś na fili.tvSmile norma...Smile maja swoich dodawaczy - cieżko się przebićTongue

dodatkowo... kiedyś iitv - było w miare opłacalneSmile teraz jest ustawione pod kogoś...:? jak masz anyvira orginał to tej strony ci nie przepuści bo jest "zarobaczona"... wiec tak źle i nie tak nie dobrze.

Żeby zarobić na uploadzie na największych stronach trzeba mieć:
1. cierpliwość
2. czas (nowości pojawiają się o d 2-6 rano)
3. po przerwie świątecznej czyli grudzień-styczeń - dasz rade upilnować od 40-60 seriali w tygodniu? od wersji eng - sub -pl.
4. to nie zabawa - szybka kasa - tylko praca

Zanim zaczniesz pomyśl... Przelicz czas który musisz włożyć na zyski które osiągnieszSmile