Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie (/Temat-Inwestowanie-okolo-200-zl-miesiecznie-153590)

Strony: 1 2


Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Xideusz - 04-01-2018 00:34

Witam, chciałbym inwestować koncowke kazdej wyplaty, np z 1250 chcę zainwestowac 250, tak zeby zostawal pelny 1000(pracuje jako dostawca jedzenia po szkole, wiec nie da rady wiecej). Szukałem na różnych stronach, ale nie znalazlem odpowiedniej. Ktoś doradzi, gdzie opłaci się wchodzić takimi sumami?
Z góry dziekuje za pomoc Smile


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - twardy - 04-01-2018 00:38

To nie jest tak, ze wlozysz gdzies pieniadze, one sie tam gdzies magicznie "poruchaja" i bedziesz mial zwrot. Modne jest teraz krypto, ale wypadaloby sie troche znac.


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Xideusz - 04-01-2018 00:40

nie chodzi mi o to zeby wrzucic pieniadze i zostawic, po prostu zainwestowac i nie wiem, klikac jakies reklamy/ cokolwiek, zeby mozna bylo jakos chociaz troche te pieniądze powiększyć


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Xanter98 - 04-01-2018 00:43

"Kliknąć reklamy" - pewnie słyszałeś o HYIPach, masz tutaj cały dział im poświęcony. Tylko to nie jest tak, że zawsze wyjdziesz na +, bo możesz stracić wszystko ;P


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Adwez - 04-01-2018 00:56

Pierwsze 250 zł to polecam wydać na książki, aby zmienić stan myślenia. Między czasie poczytaj poradniki na forum. Na pewno znajdziesz coś pod siebie. Z dobra wiedza jesteś w stanie więcej "ugrać" bez inwestycji, niż z inwestycja.


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Hoolig4n - 04-01-2018 01:48

Ja bym stworzył sobie Landing Page (lub kilka) i starał się to pozycjonować nawet za taki hajsik Smile Jak masz dobrą niszę, to ten pomysł będzie równie dobry, co inwestycja w krypto, jeśli masz odpowiednią wiedzę Smile


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - jandrea - 09-01-2018 19:51

Trochę możliwości masz, ww. strona to nie jest głupi pomysł, możesz próbować coś ugrać na kryptogiełdzie albo wsadzić np w rockwalla albo coś podobnego


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - JaśnieD - 27-02-2018 10:07

Krypto - poczytaj, popatrz i inwestuj.


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - antykt - 04-04-2018 09:22

klik


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - autor12 - 04-04-2018 13:36

Podoba mi się twoje podejście ze chcesz inwestować i zarabiać znam tylko jedna dobra inwestycje tanio kup drożnej sprzedaj .
Albo kup coś co będziesz wynajmować .
Najprościej jest wrzucić siano na konto oszczędnościowe jakieś tam groszaki wzrośnie ale na 100% nie stracisz
wszystko zależy o ile chcesz powiększyć swój kapitał na przykład w skali roku , miesiąca itd.
I czy chcesz poświęcać na to czas czy też po prostu chcesz by samo się kręciło