Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] (/Temat-CryptoWarfrare-Bitcoinowa-gra-MMORPG-KLASY-KOPANIE-NBT-HAKOWANIE-153577)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - broofie - 08-01-2018 18:05

Fajne sobie poklikac od czasu do czasu ale nie na danych mobilnych ;x 150mb w plecy a pograłem raptem 15min


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Fidziak30 - 09-01-2018 01:23

W sumie ja też sobie tak gram, od czasu do czasu ;-) Taka gierka żeby zabić czas, którego jednak mam mało ;-) spędzam go na innych projektach, ale spoko. Jak mam czas wpadam

Chyba zarejestrowałem się z refa, nie pamiętam, tyle tego było ostatnio że szok ;-)

Enjoy!


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Zultrasowany - 11-01-2018 22:10

Jak szybko zarobić kasę na software?


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 12-01-2018 15:04

Jak masz mało bandwidth to nawalaj w papier kamień nożyce - możesz szybko klikać, zanim pojawi się komunikat o wygranej/przegranej - tym sposobem szybko się trochę wbije. Jeśli potrzebujesz większych sum to w cyberspace matrix musisz robić misje i przeprowadzać interakcje z użytkownikami/npc.
W późniejszych fazach gry jest podobno o wiele łatwiej - wystarczy robić rescan, czyli odświeżać sieć (w cyberspace matrix jest "rescan" na dole) i bardziej się podobno opłaca to robić niż interakcje, bo bardzo często wpadają random bonusy i lost btc (zgubione bitcoiny, czyli po prostu jakaś ilość satoshi - zależna od poziomu konta). Nie trzeba też kupować bandwidth bo więcej wpada ze skilli (bonusowe skille dają NBT, bandwidth lub exp) Wink


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - precell - 12-01-2018 15:22

Dobra Miśki to który już macie poziom? Też sobie klikam w pracy i wyklikałem 46 ;-)

@[adamak2k]
Ciekawy patent, zaraz przetestuje :-)


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Zultrasowany - 12-01-2018 18:25

Kupiłem minesoft i pewnie na darmo?


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 12-01-2018 18:34

Potrzebujesz jeszcze hardware z tego co wiem, czyli Minorca. Z tego co piszą na czacie to lepiej wziąć wersję ponad 1000, bo 100 nie kopie nic/mało.

Ogólnie proponuję popytać ludzi na czacie, zawsze tam jest dużo aktywnych osób chętnych do pomocy Smile


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Zultrasowany - 13-01-2018 11:49

Przecież on kosztuje 15-20 tysięcy NBT. Do wiosny tego nie uzbieram Sad


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 13-01-2018 12:02

To wbijaj poziomy Big Grin


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - precell - 13-01-2018 12:08

(13-01-2018 12:02)adamak2k napisał(a):  To wbijaj poziomy Big Grin

Im większy poziom tym te czerwone skurczybyki częściej Cię okradają Big Grin

57 Poziom