Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] (/Temat-CryptoWarfrare-Bitcoinowa-gra-MMORPG-KLASY-KOPANIE-NBT-HAKOWANIE-153577)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - fusek - 05-01-2018 18:11

poszlo z refka


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 05-01-2018 21:03

Dzięki! impreza
W razie pytań chętnie odpowiem. Miłego zarabiania! Smile


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Mati684 - 06-01-2018 02:26

Poszlo z refa.

Wbilem juz 5lv Big Grin

Generalnie na czacie goscie super pomagaja.

Ja mialem problem z jedna misja typu posiadanie wallet paper. Kupilem w markecie ten portfel i potem odpalilem misje i po ptakach. Misja caly czas pending mimo ze mialem zalozony portfel i deponowalem w nim NBT.

Na czacie opisalem sytuacji + screeny i problem sie udalo rozwiazac. Na dodatek jeden z adminow/ modow ? dal mi w ramach rekompensaty tipa 160NBT Big Grin

obecnie mam jakies 200sato i prawie 700NBT Big Grin


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 06-01-2018 09:57

(06-01-2018 02:26)Mati684 napisał(a):  Poszlo z refa.

Wbilem juz 5lv Big Grin

Generalnie na czacie goscie super pomagaja.

Ja mialem problem z jedna misja typu posiadanie wallet paper. Kupilem w markecie ten portfel i potem odpalilem misje i po ptakach. Misja caly czas pending mimo ze mialem zalozony portfel i deponowalem w nim NBT.

Na czacie opisalem sytuacji + screeny i problem sie udalo rozwiazac. Na dodatek jeden z adminow/ modow ? dal mi w ramach rekompensaty tipa 160NBT Big Grin

obecnie mam jakies 200sato i prawie 700NBT Big Grin

Nieźle!
Potwierdzam to o pomocnej społeczności, o wszystko się można na czacie zapytać i pomagają. Big Grin
Gratuluję postępów Smile


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Bulik1991 - 06-01-2018 14:19

Poszedł ref impreza
zrobiłem sobie Crime Bossa i obecnie mam 5 lvl 708 satoshi i 1.1k nbt i udało mi sie trafić morphy, gierka zapowiada się bardzo ciekawie i pewnie poświęce jej duużo czasu, oby więcej takich projektów


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 06-01-2018 15:21

(06-01-2018 14:19)Bulik1991 napisał(a):  Poszedł ref impreza
zrobiłem sobie Crime Bossa i obecnie mam 5 lvl 708 satoshi i 1.1k nbt i udało mi sie trafić morphy, gierka zapowiada się bardzo ciekawie i pewnie poświęce jej duużo czasu, oby więcej takich projektów

Dobrze Ci idzie w takim razie impreza

Osobiście nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak będzie wyglądał "koniec" gry czyli "51% attack". Gry to oczywiście nie kończy, ale ciekawi mnie jak to działa i co to jest Lol


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Bulik1991 - 06-01-2018 15:59

ja teraz chce dodac skill pointy w tradera zeby pozbyc sie 20% podatku za zakupy w markecie (3ci skill) nie ogarniam tych wszystkich skilli ale miner i trader to głowna klasa z tego co ludzie pisza chodz ten officer tez jest popularny i przydatne ma skille,


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - lever - 06-01-2018 17:38

Poszło z refa mam nadzieję że szybko nie padnie Big Grin


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 06-01-2018 20:55

(06-01-2018 17:38)lever napisał(a):  Poszło z refa mam nadzieję że szybko nie padnie Big Grin
Dzięki za refa impreza

Nie spodziewałbym się "padnięcia" strony. Jest prowadzona przez profesjonalistę Wink A dokładnie użytkownika mexicantarget, który jest odpowiedzialny chociażby za FaucetHub, CryptoRacers czy RainPool, jak już wcześniej pisałem. Smile


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Kaspirek - 07-01-2018 13:11

poszlo z refa