Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet (/Temat-Pierwsze-kroki-w-zarabianiu-przez-internet-153556)

Strony: 1 2 3


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 03-01-2018 16:08

Na własną stronę trzeba mieć pomysł, a ja nie mam odbiorców, po drugie musiałbym zainwestować w stworzenie setek złotych w stworzenie takiej, a nie jestem w stanie.

Social Media? Też nie wiem jaki FanPage mógłbym zrobić. Kolejny w stylu "oznacz kumpla, który..." ?


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - pspsga - 03-01-2018 16:16

(03-01-2018 16:08)Guxinimod napisał(a):  Na własną stronę trzeba mieć pomysł, a ja nie mam odbiorców, po drugie musiałbym zainwestować w stworzenie setek złotych w stworzenie takiej, a nie jestem w stanie.

Social Media? Też nie wiem jaki FanPage mógłbym zrobić. Kolejny w stylu "oznacz kumpla, który..." ?

Jakie setki ? beka Jak Ci się uda trafić na promocję , to możesz wykupić w miarę dobry hosting i domenę na 1 rok za 24zł Smile Czy to są setki złotych ? Jedyne co musisz cennego w to poświęcić to swój czas Smile


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 03-01-2018 20:19

(03-01-2018 16:16)pspsga napisał(a):  
(03-01-2018 16:08)Guxinimod napisał(a):  Na własną stronę trzeba mieć pomysł, a ja nie mam odbiorców, po drugie musiałbym zainwestować w stworzenie setek złotych w stworzenie takiej, a nie jestem w stanie.

Social Media? Też nie wiem jaki FanPage mógłbym zrobić. Kolejny w stylu "oznacz kumpla, który..." ?

Jakie setki ? beka Jak Ci się uda trafić na promocję , to możesz wykupić w miarę dobry hosting i domenę na 1 rok za 24zł Smile Czy to są setki złotych ? Jedyne co musisz cennego w to poświęcić to swój czas Smile

A cała strone skąd wezme do wrzucenia na hosting?


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - pspsga - 03-01-2018 20:23

To zależy na jakiej ci zależy. Jak chcesz zarabiać na jakiś subach czy PPI , to bez problemu znajdziesz jakiegoś LP za darmo w guglu. Natomiast jeśli interesuje Cię jakaś affilacja to stawiasz WP na hostingu znajdujesz jakiś ładny darmowy motyw (zaufaj mi , jest multum ładnych motywów całkowicie za darmo) Smile


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 09-01-2018 21:59

(03-01-2018 20:23)pspsga napisał(a):  To zależy na jakiej ci zależy. Jak chcesz zarabiać na jakiś subach czy PPI , to bez problemu znajdziesz jakiegoś LP za darmo w guglu. Natomiast jeśli interesuje Cię jakaś affilacja to stawiasz WP na hostingu znajdujesz jakiś ładny darmowy motyw (zaufaj mi , jest multum ładnych motywów całkowicie za darmo) Smile

Nie chciałbym zarabiać na subach ani na żadnym wykorzystywaniu ludzi nieświadomych tego co robią, lub wprowadzać ich jakkolwiek w błąd.

Miałem spróbować bukmacherki, słowa dotrzymuję, będą to kupony za drobniaki, zobaczymy jak pójdzie.

#1
Fognini - Dolgopolov typ: Dolgopolov @1,45
Valencia - Las Palmas typ: under 3,5 gola @1,25 (live)

Dubel: 1,82
Stawka: 5zł
EWG: 9.10zł


Komentarz: Valencia rozkręciła się w późniejszej fazie, LP nie miało prawa głosu, więc skontrowałem trochę ten meczyk obserwując go na żywo. Typ na Dolgopolov'a zagram prawdopodobnie jeszcze raz.

Z analizy meczu, dorzucam live grubiej:

#2
Valencia - Las Palmas typ: Valencia wygra do 0 @1,27
Stawka: 20zł
EWG: 25,55zł


Komentarz: Tak jak wspomniałem, obserwując przebieg meczu poleciała kontra, jak się okazuje skuteczna.

Podsumowanie kuponów #1 i #2:
Postawione: 25zł
Wygrane: 25,55zł
Zysk: 0,55zł


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 09-01-2018 23:32

#3
Fognini v Dolgopolov typ: Dolgopolov @1,45

Stawka: 10zł
EWG: 14,45


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Itachi198 - 09-01-2018 23:36

Poszukaj grup na facebooku, jakichś darmowych typerów, zawsze można się tym posiłkować.
Powodzenia!


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - ggusiaja - 10-01-2018 11:15

Za bukmacherką nie jestem, ale mam takie same podejście co do subsmsSmile Plus dla CiebieSmile


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - lever - 13-01-2018 21:35

Nie zniechęcajcie go, niech próbuje chociaż tych ankiet. Co do bukmacherki to też bym odradzał, sam próbowałem. Na ankietach dużo nie zarobisz na początku, ale nauczysz się cierpliwości Big Grin Natinka ma fajny dziennik zarabiania i wyciąga kilkaset złotych na miesiąc z ankiet, polecam jeśli Cię to interesuje.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 15-01-2018 20:25

Dzięki za każdą opinię. Patrząc obiektywnie bukmacherka to nie jest sposób na zarabianie, tylko hazard, ostatnio to przemyślałem i odkładam ją w kąt.

W poprzednich postach, któryś użytkownik zalecił mi zajęcie się czymś przyszłościowym, zaciekawiła mnie jego propozycja odnośnie social mediów, zawsze chciałem tego spróbować i dzisiaj robię ku temu krok w przód. Przed momentem założyłem konto instagram o kategorii humorystycznej i zaczynam pozyskiwanie followersów, będę tutaj informował o postępach.

A do czytelników mam 2 pytania Smile

1. Czy obrałem dobrą kategorię? Czy lepiej jakieś ero/siłownia/motywacja?
2. Przy ilu followersach zacząć myśleć o monetyzowaniu tego profilu?