Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HQ Trivia - quiz, który płaci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: HQ Trivia - quiz, który płaci (/Temat-HQ-Trivia-quiz-ktory-placi-153542)



HQ Trivia - quiz, który płaci - thomasward - 02-01-2018 15:19

Siemka, chciałbym wam przedstawić HQ Trivia, prosty quiz, w którym po odpowiedzeniu dobrze na pytania dostajemy pieniądze. Dwa razy dziennie, o 21:00 i 3:00 naszego czasu ma miejsce event, podczas którego prowadzący przedstawia po kolei dwanaście pytań. Gdy odpowie się na wszystkie dobrze dostaje się pieniądze. Prawda, że proste? Wink

Pula nagród to zazwyczaj 2000 $, ale co jakiś czas rośnie plus na wydarzenia specjalne jest tymczasowo zwiększana (nawet do 20k$!). Dzieli się ją na wszystkich wygranych danej "rundy", średnio quiz rozwiązuje 450-700k osób (USA oszalało na punkcie tej apki). Zazwyczaj jest to jakieś 11-16$ za jeden quiz przy podstawowej puli nagród, ale zdarza się więcej. Apka płaci od 20$ na PayPal, jest wypłacalna. Za każdego refferalsa dostaje się extra "życie", tj przy złej odpowiedzi możemy odpowiedzieć jeszcze raz, więc nasze szanse wzrastają. Tongue

Link do apki na Istore: https://itunes.apple.com/us/app/hq-live-trivia-game-show/id1232278996?mt=8
Link do apki na Google Play (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intermedia.hq
Jeżeli nie macie nic przeciwko użyjcie mojego REFFERAL CODE: thomasward9

Byłbym wam wdzięczny za refy, nic was to nie kosztuje, a ja mam dodatkowe "życie". Jak macie jakieś pytania - piszcie i... powodzenia! Smile Chwalcie się tutaj waszymi wygranymi!


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - Misiał - 16-05-2018 20:58

Zarejestrowałem się z refa, zobaczymy jak pójdzie. Ugrałeś coś?


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - xmaniek6 - 16-05-2018 22:26

zobaczę jutro


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - arielbtc90 - 16-05-2018 22:37

Rozumiem że bez dobrej znajomości j. angielskiego nic się nie ugra?


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - Miczek - 17-05-2018 19:58

To trzeba byc o rownej 21 na aplikacji czy mozna pozniej odpalic ten quiz?


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - Matoro132 - 17-05-2018 20:28

1/2min po 21 jest pierwsze pytanie i jeśli nie uda Ci się na nie zdążyć to nie możesz wziąć udziału w quizie Tongue

Wypłata teraz jest o 20$? Kiedyś była od 0.01$ :o


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - TheNewSaints - 17-05-2018 22:46

Aplikacja niezgodna z moim urządzeniem :-(


RE: HQ Trivia - quiz, który płaci - Adam05 - 30-05-2018 20:09

Ciekawa apka. Można się czegoś dowiedzieć a może kiedyś się coś wygra. Big Grin

PS: Poszło z refa. Smile