Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do miliona fanów na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Droga do miliona fanów na facebooku (/Temat-Droga-do-miliona-fanow-na-facebooku-153528)



Droga do miliona fanów na facebooku - Lexiw - 01-01-2018 21:08

Witam!

Swojej przygody nie zaczynam od 0. Mam kilkadziesiąt fanpagy ero, które niestety są martwe od ponad roku, ponieważ nie miałem solidnego skryptu do prowadzenia dużej ilości stron. Między innymi dlatego ostatnimi czasy mocno przysiadłem do programowania i jestem w trakcie pisania skryptu, który będzie automatyzował mi pracę ze stronami. Aktualnie jest skończony w 75%.

Póki co nie będę się mocno skupiał na samych zarobkach, tylko na odbudowie zasięgu i zbieraniu nowych fanów.


Statystyki na dzień dzisiejszy:
Liczba fanów - 273 122
Liczba stron - 74



Kontakt w razie pytań:
1) Temat
2) PW
3) GG: 28209805




RE: Droga do miliona fanów na facebooku - Sergio7 - 01-01-2018 21:15

Zapowiada się ciekawie Wink Tylko uważaj jakie posty dodajesz bo zaplecze możesz stracić szybciej niż myślisz :\ FB wrócił modę na kasowanie fp Sad Ale życzę powodzenia Wink


RE: Droga do miliona fanów na facebooku - Lexiw - 03-01-2018 00:37

(01-01-2018 21:15)Sergio7 napisał(a):  Zapowiada się ciekawie Wink Tylko uważaj jakie posty dodajesz bo zaplecze możesz stracić szybciej niż myślisz :\ FB wrócił modę na kasowanie fp Sad Ale życzę powodzenia Wink

Dzięki za cenną radę Smile

Rezygnuję z codziennych aktualizacji. Będę podsumowywał cały tydzień w niedzielę.


Droga do miliona fanów na facebooku - Hybrid1990 - 11-12-2019 21:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.