Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do lepszego życia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do lepszego życia! (/Temat-Droga-do-lepszego-zycia-153526)

Strony: 1 2 3 4


RE: Droga do lepszego życia! - Czaq - 30-01-2018 06:03

Powodzenia Smile
Z płatnych polecam serpyou.


RE: Droga do lepszego życia! - mahuzz - 30-01-2018 12:12

Jak wyżej, serpyou spoko sprawa Smile

Powodzenia Zarobiony!


RE: Droga do lepszego życia! - dom3lek - 30-01-2018 13:01

Ostatnio lecę na serplab i powiem Ci, że dość dokładnie i szybko aktualizują się serpy. Smile


RE: Droga do lepszego życia! - Mariuszeek - 30-01-2018 13:22

Powodzenia! Powrót do gry Big Grin


RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 30-01-2018 19:16

Tak, powrót od nowego roku wojuje z charakterem. Właśnie wróciłem z roboty, pewnie jakieś półtoraj godziny podłubię..

Dzięki za podpowiedzi. Co do serpranków to tylko płatne mnie interesują. Zobacze, który z poleconych ma korzystne ceny i wezmę. Jestem zmęczony ale coś działać muszę!


RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 23-02-2018 06:38

[Obrazek: 23_dni_lutego-1519362438.png]

Siema! Dziś jest piątek, mroźny poranek, słupek na termometrze pokazuje -13 stopni. Aż chce się w domu siedzieć ale do rzeczy.
Co z serpami?
Staram się na tydzień poświęcać około 4-5 godzin. Wiem, że jest to bardzo mało. Ale małymi kroczkami coś robię. Nie jestem zadowolony z swojej pracy bo jest naprawdę ciężko. Staram się poświęcać jeszcze więcej, ale mam obowiązki po etacie. Gdzie jak się wpuszczę w wir prac to jest raptem 21.
Są też dni gdzie po pracy nie robić nic bo po prostu mi się nie chce.
Tak wyglądają serpy:
[Obrazek: Serpy-1519363427.png]
Serpy się ruszają. Jednego dnia przeżyłem rozczarowanie, strony wypadły po za serpami ale na szczęście dzisiaj jest już ok. Ale to początek mojego rozczarowania jest. Była jeszcze jedna nisza, 5 fraz. Serpy podobnie ale co najlepsze wyleciała z google na amen. Jak była z indeksowana jo już nie jest.
Co dalej?
A tutaj to nie wiem. Pracuję od 7:30 do 16, często dłużej bo nadgodziny wychodzą. Zawsze wstaję o 5 rano. Więc myślę aby zmienić pracę gdzie będę robił od 6 do 14. Co będzie dawało mi więcej czasu dla mnie.
Ogółem teraz ostatnie trzy weekendy włącznie z tym mam zarezerwowane. Robię rozszerzenie kwalfikacjii na A50 co wymaga ode mnie Piątek lekcje od 16 do 20, w sobotę i niedzielę do 16. Co sprawia, że w weekend nie odpoczywam. Do tego ciągnę jeszcze liceum co sprawia, że maj oraz kwiecień weekendowo mam zarezerwowane na szkołe. Liceum i kurs zawodowy.

Do tego zastanawiają mnie te bany, od google. Brnąć w to dalej, czy co robić. Albo może youtube, gdzie o pieniążki będzie łatwiej. Wybierać nisze mniej konkurencyjne po prostu, nagrywać swoje filmy i działać w tym? No nie wiem co robić. Wpis na szybko bo za 5 minut u ciekam do pracy. Po pracy jadę na kurs , po kursie muszę jakieś zkaupy zrobić więc pewnie koło 22 w domu będę.



RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 26-03-2018 17:25

Co się zmieniło? Nic się nie zmieniło. Wracam po pracy, mega zmęczony i nic mi się nie chce. Albo mam obowiązki albo nie, wracam raz o 18 a kolejnym razem robię dłużej i nawet o 21. Tak, jak dzisiaj udało mi się wrócić szybciej. Weekendy szkoła, a właściwie dwie. Tak zjazdy wyszły, że w poprzedni weekend miałem dwie szkoły na raz. Co skonczylo sie ze do 18;45 wczoraj siedziałem na zajęciach. Masakra, weekend wolny dopiero będę miał w maju..

Do tego dostałem dawkę demotywacji, bo szło już coraz lepiej, serpy w TOPCE, a z demotywowało mnie seria banów stron z hackami. Nie mam pojęcia co robić, rozglądałem się nad YT. Teraz idę się myć i lecę spać, bo jestem bardzo obolały i mega zmęczony(dużo dźwigania w robocie, składanie frontów przesuwnych z płyty wiórowej)


RE: Droga do lepszego życia! - Roluś - 30-03-2018 08:35

Najważniejsze to się nie poddawać Smile Z mojej perspektywy to prace musisz zmienić bo widać że Cię męczy i przez te nadgodziny w ogóle nie masz czasu na nic, sam po sobie widzę że takie życie w biegu nic dobrego nie wnosi...
Pozwodzenia będę obserwował Smile


RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 31-03-2018 07:15

Miałem już wcześniej zmienić, po wakacjach. Ale dostałem umowę na stałe, to jako tako mnie trzyma. Bo czy cos w banku bralem, czy nawet przez allegro na raty 0% to nei było problemu Smile Wesołych świąt. Nie wiem co działać, czy SEO a może Youtube. Tak ciężko mi uwierzyć że jeszcze dwa lata temu miałem dniówki zbliżone do 4 cyfr Smile Z fartem, smacznego jajka, mokrego poniedziałku nie tylko z nieba.


RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 04-05-2018 20:42

Poddałem się?

Oczywiście, że nie! Bardzo ciężko mi to wszystko pogodzić z pracą na etacie, po której jestem zmęczony. Nie pracuje biurowo a bardziej można powiedzieć, że fizycznie to zmęczenie jest. Mam się dobrze, rozpocząłem przedwczoraj współpracę z użytkownikiem Flown i wracam ze wzmożoną siłą. Współpracę? Hmmmm beka on mi daje wskazówki co robię dobrze, co źle a ja cisnę Smile

Na czym będę zarabiał?
Pracować będę tak jak wyżej wspomniany kolega na ogadsie po przez promocję youtube. Korzystając ze swojego doświadczenia zdobytego podczas tylu letniej przygodny z zarabianiem w internecie i radami Flowna chcę sięgnąć całkiem nowego poziomu i jakichś innowacji w filmach.

Co już zrobiłem?
A no :o wybrałem niszę, spróbowałem czegoś nowego czym jest after efects dla mnie, nauka idzie oponie, godziny interpretacji paru tutoriali, powtarzanie czynności kilka razy aż w końcu ten moment gdzie stosuje nowo poznane efekty w praktyce. Do tego dochodzi zabawa z kamerą, lecz to idzie tak mozolnie, że muszę to jakoś ulepszyć bo idzie się zaebać przy większej ilości nagrań. Do tego walka z montażem filmu, tutaj jednak dokonuje na płaszczyźnie na której czuje się znacznie lepiej, mowa o Camstasia studio.
Kombinowanie, masa efektów i zapomnienie o tak ważnej funkcji jaką jest zapisywanie. Mówiąc w skrócie 3 godziny zabawy (bo tak traktuję póki co tą przygodę z youtubem) i nagle pojawia się on. Wstrętny komunikat który wszystko psuje!!!!
[Obrazek: komuniu-1525462462.png]

Jakie zarobki i cele?
[Obrazek: zarobek-1525462714.png]

Cel - 200 $ do końca maja.