Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do lepszego życia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do lepszego życia! (/Temat-Droga-do-lepszego-zycia-153526)

Strony: 1 2 3 4


Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 01-01-2018 19:04

[Obrazek: Bez_nazwy-1514819351.png]
Witam ponownie w moim dzienniku pracy i po raz pierwszy w 2018 roku!
Ten dziennik jest pełnoprawną kontynuacją poprzedniego dziennika. Starsi użytkownicy powinni kojarzyć ten motywator pracy: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. Tutaj udowodniłem sobie, że potrafię od zera dojść do czegoś! (W Trepayowym dzienniku pół roku później to potwierdziłem) Teraz czas udowodnić sobie, że potrafię podnieś się po porażce!

Trochę się pozmieniało. Zarabiać przez internet nie zarabiam. Ale pracuję na etacie co chcę zmienić. Zarabiałem na FB do czego nie chcę już wracać. Czas stawić czoła ponownie w walce do uwolnienia się od nie przyjemnego etatu lub jego modyfikacja!

CO Z POPRZEDNIM DZIENNIKIEM?
Prowadząc poprzedni dziennik popełniłem wiele błędów, jednym z nich jest zachłanność. Zawsze byłem pracowity do czegoś co mi wychodziło, więc odpowiedzią były fuchy. Czyli po pracy robiłem przy choinach, wycinka ich, podcinanie i pielęgnacja ich. Jednak przejadłem się tym wszystkim parę dni temu z nie przyjemnym skutkiem. Poprzedni dziennik zabił brak czasu spowodowany moją głupotą. Bo po tym czasie jest w dupie, zero pasywności. [...] Czas to zmienić!

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

Głównym postanowieniem jest rozpoczęcie ponownej nauki SEO oraz nie poddania się po pierwszej burzy. Będę zarabiał na ogadsie. Dziennik będę starał się aktualizować jak będzie o czym napisać.

Celem moim jest zarobić 1000$ w miesiącu! Cel długoterminowy!
W między czasie rozejrzeć się nad nową, lżejszą pracą i ewentualnie zmienić.

____

Chłopacy @[vasaki] i @[Klin] Dziennik jest zarazem odpowiedzą na Wasze śmieszkowanie. Myślę, że pomożecie przebrnąć przez ten kawałek tortu.

[Obrazek: postnaowienie-1514821231.png]



RE: Droga do lepszego życia! - patttson - 01-01-2018 19:06

Powodzenia, w tamtych dziennikach wyniki były super, oby tu też tak było Big Grin


RE: Droga do lepszego życia! - jackbriggs - 01-01-2018 19:15

Powodzenia Wink


RE: Droga do lepszego życia! - twardy - 01-01-2018 19:20

Dobrze, ze nie fiszing tym razem Jerk powodzenia


RE: Droga do lepszego życia! - radek0389 - 01-01-2018 21:42

Życzę ci miliona w tym roku Big Grin. Sam też mam postanowienie - wziąć się za pracę online że zdwojoną siłą w tym rokuSmile. I dziennik tez otworze dla spotęgowania motywacji.
Powodzenia!


RE: Droga do lepszego życia! - Klin - 01-01-2018 22:26

Powodzenia życzę Wink ogarnij domenę, serwer i zaczynaj.

Polecam kombo ruch desktopowy cpagrip a mobile ogads. Najlepiej się sprawdza


RE: Droga do lepszego życia! - dawids7627 - 01-01-2018 22:56

Powodzenia!
Smile


RE: Droga do lepszego życia! - Tonn - 02-01-2018 04:27

Powodzenia, będę zaglądał Smile.


RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 14-01-2018 18:41

14.01.2018
Dzień dobry. Dzisiaj minie 14 dzień od rozpoczęcia moich wzmagań. Z punktu widzenia czytelnika postępów nie będzie widać, bo czasu mam tyle ile mam (tygodniowo na chwile obecną około 6 godzin) ale do rzeczy. To co wykonuje, to jest już moje, jestem mądrzejszy o to te czynności co wykonałem, bo jestem tego pewien, że to mi się przyda. Teraz podchodzę do wszystkiego inaczej. Stosuje inne rozwiązanie ze stronami, co pozwala nauczyć mi się czegoś nowego. Ten dziennik, te podejście, to jest nauka i walka ze swoją słabością.

Co do tej pory dokonałem:
  • Zrobiłem risercz, rozpisałem swój plan działania. (W planach na 2018 jest ponad 40 nisz)
  • Postawienie dwóch stron i z optymalizowanie ich (Trzecia w budowie, myślę, że jutro ją ukończę)
  • Nagranie dwóch filmów instruktażowych pod stronę. Aktualnie są tworzone napisy i czekam na lektor.

***Motywacja***
W zasadzie, tym gąszczu jaki trzeba przejść aby zarobić na WWW jest to nic. Ale jestem cierpliwy, powoli, małymi kroczkami do celu. Determinacja przede wszystkim. Ucząc się teraz w szkole, mam do czynienie naprawdę z ciekawymi osobowościami. Szkoła kojarzyła mi się zawsze z niechęcią, olewaniem nauczyciela. Chodząc teraz, rozmawiając najczęściej z ludźmi po 10-20 lat starszymi ode mnie, jak widzę czym szkoła jest dla nich ważna. Jak do tego podchodzą, jest to coś pięknego. Ci ludzie mają dzieci w moim wieku a tak się angażują, aż ja dostaje motywacje, którą przelewam ją na internet. Obecnie w dniu dzisiejszym zostałem bez szkoły. Semestr zaliczony, na początku lutego biorę papiery i idę się pisać na 4 semestr do nowej szkółki.

***Podziękowanie***
W ostatnim czasie bardzo męczę spławika, w prost utrudniam mu realizacje swoich planów. Sam nakłaniał mnie do powrócenia, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Za to co mi teraz pomagasz i w tym czym już pomogłeś. To właśnie o Tobie mówię @[Zawik] a właściwie spławik Big Grin Również do Krystiana dziękuję za wytłumaczenie w prostych rzeczach. Dzięki @[vasaki].

Aktualnie licznik wygląda:
0/1000$ miesięcznie!


Małymi kroczkami, do celu. Ja idę odpocząć przed tygodniem pracy. Pozdro, z fartem!



RE: Droga do lepszego życia! - Zarobiony_Koles - 30-01-2018 05:54

30.01.2018
Cześć. Minął niemal miesiąc, ja postawiłem 3 stronki i od paru dni linkuje. Jednak wychodzi to naprawdę z małą efektywnością, ale najważniejsze, że coś działam. Tak krótko bo nie ma o czym pisać, żadnych większych efektów.

Jaki polecacie serp rank?

Najlepiej będzie moją pracę oprzeć o efekt.
Cel na luty aby zacząć zarabiać i zarobić 50$

Aktualnie licznik wygląda:
0/1000$ miesięcznie!


Małymi kroczkami, do celu. "Cierpliwy to i kamień ugotuje" podoba mi się ten cytat Smile Miłego dnia życzę, lecę do pracy.