Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Arbitraż W Kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Arbitraż W Kryptowalutach (/Temat-Arbitraz-W-Kryptowalutach-153522)

Strony: 1 2


Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 01-01-2018 16:39

Witam. Ja piszę z takim zapytaniem. Czy w świecie kryptowalut dochodzi do arbitrażu?. Czy istnieje też taka możliwość jak w przypadku bukmacherki, kiedy to bukmacherzy popełniają błędy wystawiając nieodpowiednie kursy?.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - Tidus - 01-01-2018 16:46

Tak, wystepuje.
W bukmacherce jednak kiedy dojdzie do ewidentnego bledu bukmachera, mecz zostaje "anulowany" i nie dostaje sie za to kwitu. Jednak czasem sa takie.bledy, wpisz w google surebet i poczytaj


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 01-01-2018 17:17

(01-01-2018 16:46)Tidus napisał(a):  Tak, wystepuje.
W bukmacherce jednak kiedy dojdzie do ewidentnego bledu bukmachera, mecz zostaje "anulowany" i nie dostaje sie za to kwitu. Jednak czasem sa takie.bledy, wpisz w google surebet i poczytaj

Akurat w przypadku bukmacherki jest możliwość wyłapania surebetów, jak i błedów wystawionych przez traderów, które występują używając choćby wyszukiwarki jaką jest betburger. Wszystko to się wiąże z limitami, które ograniczają korzystanie z danego serwisu. Owszem na długą metę taki zarobek wiąże się z nałożeniem limitów na danego gracza, co umożliwia korzystanie z danego serwisu.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 02-01-2018 11:42

Czy mogę prosić o nazwy serwisów kryptowalut?.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - Xanter98 - 02-01-2018 11:48

Chodzi Ci o giełdy?


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 02-01-2018 16:13

(02-01-2018 11:48)Xanter98 napisał(a):  Chodzi Ci o giełdy?

Może inaczej zadam pytanie. Czy istnieje jakaś stronka, która pokazuje przykładowo ile kosztuje, bądź za ile można sprzedać daną kryptowalutę na danej giełdzie?.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - Scoobyx - 02-01-2018 16:18

Jeśli chcesz się tym zainteresować to tylko duże kwoty, z małym kapitałem za niski procent zwrotu przy doliczeniu opłat.
Strony brak, ale możesz otworzyć na raz wszystkie strony i zobaczysz różnice.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - Xanter98 - 02-01-2018 16:38

Raczej musisz na każdej giełdzie sprawdzać


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 02-01-2018 16:52

Reputacje rozdane. W takim razie czy mogę prosić o nazwy giełd, które według Was są wiarygodne?.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - NoChance - 02-01-2018 18:35

Z giełd polecam Binance (limit dzienny bez weryfikacji 2btc) oraz Polonex (2k $ dzienny limit bez weryfikacji), Bittrex jest największy, ale ma obhecnie zablokowane rejestracje. największe różnice można wyłapać na Bitbay względem innych giełd ale ja akurat już z tej giełdy nie korzystam.