Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy (/Temat-Keep-Rewarding-ankiety-platne-zadania-wideo-platne-reklamy-153474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - maxiu170 - 10-08-2018 13:48

31. zleciłem. To i tak tylko dolar ale fajnie byłoby gdyby przyszedł Big Grin


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - imperator123 - 10-08-2018 14:37

Ja też dostałem niedawno wypłatę, wydaje mi się, że admin wypłaca wtedy kiedy ma akurat kasę.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - maxiu170 - 11-08-2018 08:20

Dostałem jednego centa (??) XD ale status jest dalej "pending"


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - alordarico - 11-08-2018 09:37

(10-08-2018 14:37)imperator123 napisał(a):  Ja też dostałem niedawno wypłatę, wydaje mi się, że admin wypłaca wtedy kiedy ma akurat kasę.
A przeczytałeś że czeka się min. 7 dni od zlecenia wypłaty

Cytat:Dostałem jednego centa (??) XD ale status jest dalej "pending"
to tak jak kiedyś było na Clixsense jak był pp wysyłali 1 centa w celu weryfikacji konta


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - imperator123 - 11-08-2018 12:15

(11-08-2018 09:37)alordarico napisał(a):  
(10-08-2018 14:37)imperator123 napisał(a):  Ja też dostałem niedawno wypłatę, wydaje mi się, że admin wypłaca wtedy kiedy ma akurat kasę.
A przeczytałeś że czeka się min. 7 dni od zlecenia wypłaty

Cytat:Dostałem jednego centa (??) XD ale status jest dalej "pending"
to tak jak kiedyś było na Clixsense jak był pp wysyłali 1 centa w celu weryfikacji konta

Głupoty gadasz, czeka się minimum 2 tygodnie. A to co napisane to trochę inna sprawa.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 12-08-2018 08:45

Według tego co napisane jest na stronie powinno się czekać 7 dni, ale wiem że większość wypłat realizowana jest w późniejszych terminach. A 1 cent wysłany na Paypal to naprawdę weryfikacja kontaSmile Wiem, bo przed pierwszą wypłatą z tej strony właśnie tak miałamSmile


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 25-08-2018 08:52

Następna nagroda u mnieSmile


[Obrazek: 1ks.png]

Fakt nie ma już RewardVideo - niestety, ale nadal można działać na stronie i mieć z tego korzyści. Najlepiej próbować w TheoremReach, Minute Staff i pueantLabs.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - SkylineR34 - 13-11-2018 20:10

Mam pytanko - co trzeba zrobić, aby mieć dostęp do 'pueantLabs' bo wyświetla mi się komunikat 'Unfortunately only members who have received their first reward can access this wall, please feel free to try any of our other offerwalls.'
Po pierwszej wypłacie z Keep Rewarding będzie dostęp czy o inne 'rewards' chodzi.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 14-11-2018 09:41

(13-11-2018 20:10)SkylineR34 napisał(a):  Mam pytanko - co trzeba zrobić, aby mieć dostęp do 'pueantLabs' bo wyświetla mi się komunikat 'Unfortunately only members who have received their first reward can access this wall, please feel free to try any of our other offerwalls.'
Po pierwszej wypłacie z Keep Rewarding będzie dostęp czy o inne 'rewards' chodzi.

Pierwszy raz widzę taki komunikat, być może tak jak napisałeś należy mieć już pierwszą wypłatę zrealizowaną. Tylko trzeba się uzbroic w cierpliwość bo czasami wypłaty dłużej są realizowane niż na stronie napisali. Można tez napisać do admina tej strony.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 16-11-2018 09:08

Dziś niespodziewanie wygrałam w ich codziennej loterii 135pkt czyli 1,35$Huh

Jesli wykona się dane zadanie, ankietę które maja przypisany los to bierze się udział w tej loterii. Ja wczoraj z samych Theorem Reach miałam 7 losów/szans a najlepsze że żadnej z tych ankiet nie ukończyłam tylko dostałam za każdą 1 centa bo mnie z każdej wyrzucało, ale widać szczęście miałamSmile


[Obrazek: k1.png]