Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy (/Temat-Keep-Rewarding-ankiety-platne-zadania-wideo-platne-reklamy-153474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Bartez10 - 30-07-2018 14:58

Też staram się zarabiać na RewardVideo, po malutku i do celu Smile


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - amcin - 31-07-2018 22:54

Dziś od rana mam to:
[Obrazek: image.png]
Chyba dzień dziecka się skończył, a szkoda Sad


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 02-08-2018 08:23

(31-07-2018 22:54)amcin napisał(a):  Dziś od rana mam to:
[Obrazek: image.png]
Chyba dzień dziecka się skończył, a szkoda Sad

Miałam dwa dni wolnego i nie korzystałam z komputera, ale jak dziś sprawdziłam to mam tę ofertę nadal. Może to chwiloweSmile Widzę, że inni nadal wykonują tę akcję. A dziś już ją masz czy nie?


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - amcin - 02-08-2018 11:58

(02-08-2018 08:23)ggusiaja napisał(a):  
(31-07-2018 22:54)amcin napisał(a):  Dziś od rana mam to:
[Obrazek: image.png]
Chyba dzień dziecka się skończył, a szkoda Sad

Miałam dwa dni wolnego i nie korzystałam z komputera, ale jak dziś sprawdziłam to mam tę ofertę nadal. Może to chwiloweSmile Widzę, że inni nadal wykonują tę akcję. A dziś już ją masz czy nie?

Sprawdziłem przed sekundą i nie mam nadal, jakby się pojawiło to dam znać.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 02-08-2018 12:11

ok. jakby co daj znać, ale z tego co pamiętam Exiso też miał tak przez jakiś czas a teraz znowu je ma, bo widziałam, że robi.

dziś obniżyli stawkę za RewardVideo teraz jest 0.5 pkt czyli pół centa. Widziałam też wypowiedź admina i brzmi ona tak:
"Unfortunately Reward Video is not performing to the way we expected. This means we have had to reduce the payout amount again. We will hopefully get it to a point were it is stable".

"Niestety, nagroda wideo nie działa tak, jak się spodziewaliśmy. Oznacza to, że musieliśmy ponownie zmniejszyć kwotę wypłaty. Mamy nadzieję, że dojdziemy do tego, że jest stabilny."

Chyba większość osób robiła tylko tę ofertę i dlatego obniżyli stawkę.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Patrykso - 07-08-2018 14:46

Teraz RewardVideo 1 Video 0.1 Pkt... ehh coraz mniej


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 07-08-2018 15:10

(07-08-2018 14:46)Patrykso napisał(a):  Teraz RewardVideo 1 Video 0.1 Pkt... ehh coraz mniej

Tak wiem, za dużo ludzi robiło tę ofertę i chyba przestała być opłacalna dla tej strony, dlatego zmienili stawkę.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 09-08-2018 16:29

Moja kolejna wypłata:


[Obrazek: image.png]


W tym momencie mam 4,5$ więc za chwilę zlecę kolejną wypłatę. Dziś za same Theoremreach, MinuteStaff i ankiete z Peanut Labs uzbierałam 0,58$ i nie robiłam nawet RewardVideo bo nie miałam czasu.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - maxiu170 - 09-08-2018 19:32

A mi dalej nie wysłali Sad


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 09-08-2018 20:11

(09-08-2018 19:32)maxiu170 napisał(a):  A mi dalej nie wysłali Sad

A kiedy zleciłeś? bo ja 29 lipca