Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy (/Temat-Keep-Rewarding-ankiety-platne-zadania-wideo-platne-reklamy-153474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - imperator123 - 20-07-2018 13:42

Usunąłem tylko o tym privie, bo edytowałem wczoraj i chyba niezaakceptowałem zmiany, a te reward video nie są codziennie, bo wcześniej sprawdzałem i dopiero wczoraj pierwszy raz mi się pojawiły. Dzisiaj już nie mam tej oferty.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - amcin - 20-07-2018 13:59

(20-07-2018 13:42)imperator123 napisał(a):  Usunąłem tylko o tym privie, bo edytowałem wczoraj i chyba niezaakceptowałem zmiany, a te reward video nie są codziennie, bo wcześniej sprawdzałem i dopiero wczoraj pierwszy raz mi się pojawiły. Dzisiaj już nie mam tej oferty.

Poczekaj aż minie pełne 24h, u mnie działa codziennie.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - eXiso - 20-07-2018 14:53

U mnie już od 2 dni nie ma żadnych ofert.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Grabek04 - 20-07-2018 15:01

Dzięki poszło z refa Tongue


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 20-07-2018 20:16

(20-07-2018 15:01)Grabek04 napisał(a):  Dzięki poszło z refa Tongue

Również dziękujeSmile

Exiso może jest jakiś limit bo u mnie póki co są codziennie.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 23-07-2018 19:14

Dziś otrzymałam maila o nowej ofercie to kolejny rorator ankiet w zakładka TheoremReach za samo wypełnienie profilu 5 pkt. czyli 5 centów, poza tym do paru ankiet próbowałam się dostać ale mnie odrzuciło jednak i tak dostałam po 1 punkcie za każdą czyli 1 cent. Za wypełnienie profilu dostaniecie tylko dziś 5 centów.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - amcin - 27-07-2018 23:37

[Obrazek: image.png]
Czekam już na dwie wypłaty po 1 funcie. Cztery dni po 10 minut zbierania. Cool


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 28-07-2018 09:33

(27-07-2018 23:37)amcin napisał(a):  [Obrazek: image.png]
Czekam już na dwie wypłaty po 1 funcie. Cztery dni po 10 minut zbierania. Cool

Ładnie Ci idzieSmile Ja właśnie zbieram na kolejne 5$, a mam już 4,42$ więc pewnie jutro albo dziś zlecę wypłatęSmile Właśnie dlatego lubię tę stronę bo łatwo i szybko można uzbierać, bez dużego zaangazowaniaSmile


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - lighter18 - 28-07-2018 12:04

Na czym najlepiej tutaj zarabiać? Próbowałem ankiet, ale na razie wszystkie odrzuca.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 28-07-2018 12:15

(28-07-2018 12:04)lighter18 napisał(a):  Na czym najlepiej tutaj zarabiać? Próbowałem ankiet, ale na razie wszystkie odrzuca.

W tym momencie najlepiej na RewardVideo za 1 wejście w artykuł dostajesz 0.75 pkt. a w ciągu dnia można naprawdę sporo na tym wyciągnąć około 20 -30 centów. A jeśli chodzi o ankiety to wypełniając ankiety w innych rotatorach tu pewnie już się nie uda, ale czasmi warto próbować bo np. w TheoremReach dostaniesz pare centów nawet jak się nie uda, ale nie zawsze, tak samo jest w PeanutLabs. Mogę jeszcze polecić MinuteStaff, szczególnie jak się odblokuje zakładkę Target i EX to są krótkie zadania za 0.9 pkt i za 1.8 pkt. Ale trzeba najpierw uzbierać minimum 300 pkt. Mi się tam już udało odblokować i nie narzekamSmile To chyba najlepsze z opcji.

Edit: tak jak wcześniej pisałam, że już lada dzień wypłacę i dziś zleciłamSmile 5$ na paypal