Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy (/Temat-Keep-Rewarding-ankiety-platne-zadania-wideo-platne-reklamy-153474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 30-12-2017 18:53

Chciałabym Wam zaproponować stronę Keep Rewarding.

Strona jest anglojęzyczna, ale możliwości jest naprawdę dużo.

Wiele ankiet, stron z reklamami, oglądanie filmów.

Minimum do wypłaty to 1$ co równa się 110 punktów.
potem 5$ = 500 pkt
10$ = 995 pkt
25$ = 2485 pkt
50$ = 5925 pkt
100$ = 9750 pkt

Przy samej rejestracji otrzymacie 25 pkt. czyli 25 centów.

Proponuje często zaglądać na stronę i sprawdzać czy pojawiają się nowe filmy, reklamy, polecam Minute Staff, Virool, ankiety to wiadoma sprawa trzeba sprawdzać we wszystkich możliwych zakładkach. Co tydzień za zalogowanie się na forum otrzymujemy 0.5 pkt, a za codzienne oddanie głosu na tą stronę 0.15 i to na trzech różnych stronach, w zakładce Keep Rewarding na 7 stronie.

Dodatkowo jeśli w ciągu 24 godzin zdobędziecie 100 pkt to dostajecie 5 pkt dodatkowo, jeśli uda się 200 pkt to jeszcze 10 pkt dodatkowo.

http://keeprewarding.com/home?ref=ggusia

http://keeprewarding.com/

dowód wypłaty na moim blogu http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2017/08/anglojezyczne-strony-z-ankietami.html


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 01-01-2018 17:30

Dodaje wynik w Minute Staff:


[Obrazek: ms3.png]


Jak widać na samym Minute Staff dziennie około 10 centów czyli 10 pkt można zdobyć. Chcę oczywiście spróbować zdobyć 300 pkt na Minute Staff i zobaczyć jakie zadania się odblokują.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 22-01-2018 19:35

Mała wskazówka jeśli będziecie sprawdzać ankiety w zakładce PeanutLabs to nawet jeśli nie zakwalifikujecie się do badania dostaniecie 1 pkt. czyli 1 cent, w sumie za nic.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 14-03-2018 14:49

Wczoraj otrzymana wypłataSmile


[Obrazek: image.png]


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - krychap - 14-03-2018 16:35

Długo zbierales na wypłatę ?


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 14-03-2018 16:56

(14-03-2018 16:35)krychap napisał(a):  Długo zbierales na wypłatę ?

Zbierałam prawie 2 miesiące, ale z moją aktywnością bywło różnieSmile Teraz mam kolejne 3$ uzbierane ale znowu chcę uzbierać do 5$ i wypłacić. Jak często się tam zagląda to można dużo wyciągnąć, ale trzeba robić to regularnieSmile


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 23-05-2018 16:02

Następna wypłata
[Obrazek: nowa_keep.png]


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 01-07-2018 10:39

Mała podpowiedź dla tych którzy działają na tej stronie od jakiegoś czasu jest akcja Reward Video na której można dziennie sporo wyciągnąć, ja przy małym nakładzie 20-30 centów dziennie pare razy już zebrałam. Nie trzeba oglądać żadnych filmów tylko to są artykuły które zalicza jak się załaduje strona.


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - Kasunio - 03-07-2018 13:26

Poszła rejestracja z refa Smile


RE: Keep Rewarding - ankiety, płatne zadania, wideo, płatne reklamy - ggusiaja - 04-07-2018 07:54

(03-07-2018 13:26)Kasunio napisał(a):  Poszła rejestracja z refa Smile

DziękiSmile