Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce (/Temat-Placi-Webmining-Zarabiaj-na-kopaniu-w-przegladarce-153454)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Szalony - 04-01-2018 23:48

1 wypłata, odrazu wypłata ;]
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - jakub.s - 05-01-2018 00:57

(04-01-2018 13:45)xdax1 napisał(a):  W maksymalnych ustawieniach około 22h/s i mniej, ale dostałem emaila żeby zmniejszyć i mam 9h/s (zwiększam po paru dniach i znowu zmniejszam jak otrzymam email tak w kółko Big Grin) + mam 2 mocniejsze vps'y (już nie ma tej promocji gdyby ktoś pytał).

Maila dostałeś od jakiegoś automatu, czy kogoś z obsługi? Prosili o zmniejszenie, czy raczej grozili czymś, że jak nie zmniejszysz to ... ? Zastanawiam się nad kupnem VPS'a, ale jeżeli mają narzucać spore ograniczenia, to czy to się wtedy będzie opłacało ? Smile


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 05-01-2018 09:27

Email to automat, ale zarządza nim z obsługi bo pisałem (sprawdzają czy został przekroczony a potem wysyłają automatem).
Email to "kazanie" zmniejszenia, nie ma co zrobią ale pewnie pójdzie ban na vps.


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - wiesiek - 05-01-2018 12:21

poszło z refa Big Grin
Można na kilku vps sie zalogowac i kopac na jednym koncie i wydobycie sie zsumuje czy muszę oddzielne konta zakładać?


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 05-01-2018 12:47

Dzięki.
Oczywiście na jednym koncie możesz Wink


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - jakub.s - 05-01-2018 14:31

Poszło z refa na 1 VPS.
Zobaczymy ile wyciągnie w 24h Smile


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Joker7777 - 05-01-2018 14:53

No spoczko zrobiłem wszystko niby ale mam prędkość wydobycia tylko 6wmh/s. Wykupiłem ten średni serwer na nazwa.pl Jakie wy macie te vpsy że wam prędkość dochodzi do 20 ?


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - TeYroXOfficial - 05-01-2018 15:27

u mnie na nazwie przy tym najtańszym vps'ie aktualnie wyciąga te 14.3WMH/s z 10% bonusem (chyba bonusem xD)


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Joker7777 - 05-01-2018 15:43

(05-01-2018 15:27)TeYroXOfficial napisał(a):  u mnie na nazwie przy tym najtańszym vps'ie aktualnie wyciąga te 14.3WMH/s z 10% bonusem (chyba bonusem xD)

A jak to wszystko skonfigurowałeś ? Może ja coś źle zrobiłem ale skorzystałem z poradnika xdaxa


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 05-01-2018 16:19

Może kupiłeś nie ten vps? Bo tam są dwa w tej samej cenie, może kupiłeś słabszy. No i oczywiście ustawiasz na 2 procesory i np. 100% (do czasu aż emaila nie dostaniesz, potem zmniejszasz na 1-2 dni i następnie znowu zwiększasz, czekasz na email i tak w kółko).