Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce (/Temat-Placi-Webmining-Zarabiaj-na-kopaniu-w-przegladarce-153454)

Strony: 1 2 3 4


[Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 29-12-2017 19:49

Rosyjska strona (polecam np. chrome żeby przetłumaczyło) gdzie zarabiamy $ za kopanie ich lokalnej waluty WMC w przeglądarce na swoim komputerze bądź VPS.

Wystarczy wejść na stronę główną, gdzie od razu zacznie się wydobycie. Można ustawić ilość mocy jaką chcemy dać itd.

1 WMC = 6 243.73 rubli (kurs z ich strony, zmienia się) ~ 380 zł
Zarobek oczywiście zależy od mocy sprzętu. Ja wcześniej kopałem na 2 vps i już całkiem ładnie zbierało a teraz działam na 6 Wink
Można też umieścić skrypt na jakiejś naszej stronie.

Dodatkowo, jeśli wydobędziemy ileś WMC dostaniemy stały bonus do kopania tzw. "turbo".

Wypłaty instant tylko na payeer.

Moja testowa wypłata:
[Obrazek: YjAIxfY.png]

Zapraszam!
http://webmining.co/?ref=24958
http://webmining.co/


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - snajper520 - 01-01-2018 16:18

Poszło z refa, zobaczymy czy wypłaca faktycznie Wink


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 01-01-2018 17:35

Płaci płaci, instant na dodatek.
[Obrazek: uX4KzRY.png]


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - mololel - 01-01-2018 17:52

Hej, chcesz się podzielić skąd bierzesz vpsy? I jaki jest przelicznik WMH na WMC?


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 01-01-2018 18:29

VPS kupiłem z nazwa.pl po promocji 4.88 zł za 3 msc.
Obecnie przelicznik trochę spadł i wynosi: 1 WMC = 5.359 rubli.


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - mololel - 01-01-2018 19:59

Ok też mam tam jednego tylko pytanie jak się zalogować bo korzystając z links2 nie ma pokazanego kodu captcha


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 01-01-2018 20:05

Ja zalogowałem się bez problemu w linuxie na przeglądarce firefox.
Możesz zainstalować za pomocą komendy:
sudo apt-get install iceweasel


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - Mr Joker - 01-01-2018 20:46

Na miesiąc w przeliczeniu na PLN, ile wychodzisz? Smile


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - xdax1 - 01-01-2018 21:04

Nie wiem, dopiero zacząłem to używać od kilku dni Big Grin Nie mniej, na pewno się opłaca bo vps tylko 4.88 zł na 3 msc mnie kosztował.


RE: [Płaci] Webmining - Zarabiaj $ na kopaniu w przeglądarce - LityS - 02-01-2018 00:16

Poszło z refa Wink
Są inne podobne strony? Dlugo juz ta działa?