Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału (/Temat-Grupa-pumpujaca-kryptowaluty-czyli-szybka-szansa-na-pomnozenie-kapitalu-153415)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - marekx - 28-12-2017 16:19

Hej wszedłem na dyscord z Twojego linku zarejestrowałem sie zalogowałem ale nic nie było zadnej wiadomosci moze pomozesz mi co jest nie tak


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - Saske1993 - 28-12-2017 16:21

Olek bedziesz podawal w poscie tutaj dokladny termin nastepnego skoku?


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - DENON - 28-12-2017 16:26

(28-12-2017 16:19)marekx napisał(a):  Hej wszedłem na dyscord z Twojego linku zarejestrowałem sie zalogowałem ale nic nie było zadnej wiadomosci moze pomozesz mi co jest nie tak

U mnie to samo


Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - Jackson91 - 28-12-2017 16:27

Liczy się moment wejścia jak wyjścia. Trzeba być bardzo szybkim. Jak Mcafee podawał coin of the day to cena w ciągu minuty rosła o 200 procent żeby spaść w ciągu kilku sekund

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - Saske1993 - 28-12-2017 16:31

Zauwazylem wlasnie, ze licza sie nawet sekundy. Najwazniejsze to chyba, zeby to z wyczuciem sprzedac Smile


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - hufsmoke - 28-12-2017 16:35

Szkoda ze nie na telegramie, nie chce kolejnej aplikacjiSad


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - slejer - 28-12-2017 16:40

na telegramie też było info bo discord był przeciążony. Generalnie trzeba być mega szybkim. Mi udało się zarobić ale minimalnie. W zależności ile osób zaprosisz do grupy zyskujesz ranking, im on wyższy tym szybciej o kilka lub kilkanaście sekund dostajesz info, co moim zdaniem jest kluczowe. Te kilka sekund może zaważyć czy zarobisz czy nie.


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - Saske1993 - 28-12-2017 16:46

podasz adres telegrama? Wink


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - hufsmoke - 28-12-2017 17:26

O jak telegrama macie to tez chetnie poprosze


RE: Grupa pumpująca kryptowaluty - czyli szybka szansa na pomnożenie kapitału - slejer - 28-12-2017 20:44

Nie wiem czy mogę tutaj wrzucić link do telegrama. Kto zainteresowany odezwijcie na PW to podeśle.