Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik (/Temat-Jak-Kupic-Bitcoin-inne-kryptowaluty-Poradnik-153394)

Strony: 1 2 3


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - aplolderek - 28-05-2020 11:23

Fajny poradnik


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - tomant - 28-05-2020 19:50

Wiem.

A tak na serio.
- Wybierz sprawdzony, pewny portfel (sprzętowy albo instalowany na komputerze czy telefonie). Zapisz bezpiecznie seed, by w razie czego móc uzyskać dostęp do swoich środków. Nikomu go nie ujawniaj, upewnij się że jest bezpieczny.
- Najlepszą poradą dla początkującego jest to. Kup bitcoina na giełdzie, w kantorze, w bitomacie - obojętnie - najlepiej tam gdzie wyjdzie najtaniej. Przelej go sobie na portfel i zapomnij.
- Nie trzymaj swoich środków na giełdzie.
- Dopóki nie ogarniesz mocniej tematu nie kupuj altcoinów.

Jak rzeczywiście będzie taka potrzeba mogę każdy z punktów rozwinąć.


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - Nightmer22 - 27-03-2021 20:49

Czemu nie trzymać środków na giełdzie?
Planuje stakowac na Binance żeby od razu móc Trade'owac, na portfelu już tego robic nie mogę, a każdy "przelew" krypto to koszta
Czy to ryzykowne ?


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - itmaster - 28-03-2021 08:49

Pewnie dlatego, że każda giełda może upaść i wtedy tracisz całą kasę, którą na niej trzymasz. A takich upadków było w przeszłości wiele - https://cryps.pl/artykul/41-gield-kryptowalut-ktore-upadly/

Rynek nie jest uregulowany jak bankowy, że po czymś takim odzyskujesz kasę z funduszu gwarancyjnego.


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - Morricorne - 07-07-2021 01:29

Przydałoby się jakaś rada przy pomocy których banków. Można bez problemu zakupić przy pomocy karty płatniczej BTC czy inne krypto. Np na coibase. Żeby sobie kupić za euro, przelać na swój portfel i trzymać schowane. W kilku bankach odrzucali mi już transakcję kartą czy przelewem na coinbase/binance . Bo coś tam coś tam pranie brudnych pieniędzy. A chciałbym czasami kupić jakiegoś DOGE czy inne BNB schować sobie pobawić się w trzymanie tego i obserwację cen. Przykładowo.


RE: Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik - przemo1969 - 19-08-2021 08:33

Obejrzyj sobie ich opłaty i limity.
Albo poświęć dychę, wpłać, kup coś i zobaczysz co się stanie...