Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę (/Temat-WOWAPP-czyli-cos-ciekawego-na-fona-i-przegladarke-153342)

Strony: 1 2


WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Wegen - 23-12-2017 19:33

Cześć, przychodzę do was z ciekawą apką na androida i ios.
Jest to apka w której zarabiamy :
- Oglądając reklamy
- Grając w gry
- Cash-Back z zakupów
- Pisanie i rozmawianie ze znajomymi
- Różne ankiety
- Ekran blokady na telefonie
- Ich własna nowa karta w naszej przeglądarce


Aplikacja jest nieinwazyjna i nie zamula telefonu.
Wypłaty odbywają się w ciągu 24H na konto bankowe i paypala oraz jakieś inne nieznane mi procesory płatnicze.

W apce zarabiamy również na refowaniu, co jakiś czas dostajemy też z automatu refy bo każdy użytkownik nie wchodzący z refa i tak musi się pod kogoś podłączyć.

Jak będą jakieś pytania to jak będę potrafił to odpowiem.
Apka w pełni wypłacalna i miesięcznie można zarobić więcej niż 50 gr jak to bywa w konkurencyjnych aplikacjach.
Linki -
Ref - klik
Zwykły - klik


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - krychap - 23-12-2017 21:52

Sprawdzę poszło z ref.


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Adam05 - 24-12-2017 22:46

Jakie stawki?


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - krychap - 24-12-2017 23:42

Różne stawki zależy na czym chcemy zarobić


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Wegen - 25-12-2017 00:52

Bardzo różnie, fajne jest to że dostajemy po tygodniu za darmo refy które dają nam %% od swoich zysków, warto powiększać swoją sieć i można wtedy ładnie sobie dorobić do codziennej "drożdżówki".
Na na necie można znaleźć dużo potwierdzeń że wypłaca, ale ja jak już dojdę to minimum to też pokażę.


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - TakieŻycie - 25-12-2017 03:55

Najbardziej interesują mnie ankiety mógłbys podać przeciętne stawki oraz ile średnio takich ankiet przypada na X czasu ?


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Itachi198 - 25-12-2017 03:57

Poszło z refa, zobaczymy co to warte


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Wegen - 25-12-2017 19:47

(25-12-2017 03:55)TakieŻycie napisał(a):  Najbardziej interesują mnie ankiety mógłbys podać przeciętne stawki oraz ile średnio takich ankiet przypada na X czasu ?

Ja ankiet nie robię bo nie wiem co tam klikać żeby było dobrze i zepsułem profil ankietowy, mogę tylko powiedzieć że ankiety dostarcza peanut lab i pollfish


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - hufsmoke - 25-12-2017 21:51

Ja ankiety też zwaliłem chyba bo nie dostaje żadnych, granie w gry nie daje mi żadnych punktów, mam iosa więc nie mam reklam na blokadzie- no słabo, raczej nie zarobie grosza na tym.


RE: WOWAPP - czyli coś ciekawego na fona i przeglądarkę - Wegen - 25-12-2017 23:25

Wszystko oprócz instant nalicza po 24H