Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mały sklep internetowy od postaw, CMS? (/Temat-Maly-sklep-internetowy-od-postaw-CMS-153280)



Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - geraxon - 20-12-2017 19:36

Cześć wszystkim, mam w planach postawienie małego sklepu internetowego jako rozszerzenie mojej obecnej działalności i od samego początku nasuwa się kilka pytań. Szukałem odpowiedzi ale w dalszym ciągu niewiele wiem, dlatego zwracam się z pytaniami do Was Wink

1. Chciałbym, żeby obsługa i ewentualne zmiany jakie bym wprowadzał w sklepie nie były skomplikowane, najchętniej skorzystał bym z jakiegoś popularnego CMS. Czytałem troszkę i najbardziej zainteresowały mnie PrestaShop, WooCommerce i OpenCart. Mieliście może już z nimi styczność i moglibyście się wypowiedzieć jakie macie doświadczenia związane z korzystaniem z któregoś z tych systemów? (Zaznaczę tylko, że strona ma być prosta w obsłudze i przyjazna dla algorytmów przy pozycjonowaniu.) A może zupełnie inny?

2. Czy na początku warto od razu zlecać wykonanie sklepu profesjonalnej firmie czy na początku zająć się tym samemu i czy ewentualnie później taki sklep postawiony przeze mnie przykładowo na PrestaShop będzie mógł być dostosowany do moich potrzeb przez profesjonalistów (nie znam języków programowania itd i jedyne doświadczenia jakie miałem to blog na wordpress)


Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - mahuzz - 20-12-2017 23:55

Mały sklep.. imo woocommerce. W końcu na wordpressie już coś robiłeś, prosty, przejrzysty. Mogę polecić Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - sheko12 - 21-12-2017 10:24

PrestaShop również nie jest głupim pomysłem Wink


RE: Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - macierze - 21-12-2017 11:47

Zdecydowanie polecam - WooCommerce! Wink


RE: Mały sklep internetowy od postaw, CMS? - Adrian_krypto - 23-12-2017 05:36

osobiście korzystam z woocommerce, przy małych sklepach sprawdza się idealnie.