Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przelwew eht z coinbe na bitbay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: przelwew eht z coinbe na bitbay (/Temat-przelwew-eht-z-coinbe-na-bitbay-153247)



przelwew eht z coinbe na bitbay - bartekct - 19-12-2017 17:16

Hej
Gram na giełdach krypto i na coinbe miałem ok 0.2 eht i chciałem to przelać na bitbay'a. Wszystko ładnie poszło eht z coinbe znikneły a na bitbayu jeszcze nie ma. czekam juz ok 24h.

PS. jak sprawdzam na etherscan to jest ze przelew poszedł...

Nie wiem co robić bo to ok 400zł jakby nie patrzeć


RE: przelwew eht z coinbe na bitbay - kapczak - 19-12-2017 17:41

Prawdopodobnie straciles je, nie przelewa się coinów z giełdy na giełdy, z giełdy musisz na portfel i wtedy dopiero na drugą giełde z portfela


RE: przelwew eht z coinbe na bitbay - hufsmoke - 19-12-2017 17:59

(19-12-2017 17:41)kapczak napisał(a):  Prawdopodobnie straciles je, nie przelewa się coinów z giełdy na giełdy, z giełdy musisz na portfel i wtedy dopiero na drugą giełde z portfela
Nigdy nie slyszalem o tym i nie mialem takich problemow.

A co do tematu: na bitbay wyswietla sie a przynajmniej wyswietlalo ze eth jest bardzo zapchane i dosc dlugo czeka sie na przelew czy to w jedna czy w druga strone


RE: przelwew eht z coinbe na bitbay - bartekct - 24-12-2017 14:20

Dzięki za info.
Trzeba było czekać prawie 2 dni ale udało się.
PS. taki przelewik to ok 30zł jakby ktoś nie wiedział...


RE: przelwew eht z coinbe na bitbay - mcmaks - 24-12-2017 15:11

Strasznie dużo giełdy popierają sobie prowizji


RE: przelwew eht z coinbe na bitbay - Coinbe.net - 25-12-2017 11:57

Hej!
Z giełdy na giełdę owszem - można przelewać, szczególnie ETH. Niektóre waluty wymagają podania jakiś specyficznych danych jak np. WAVES - i niektóre giełdy nie pozwalają wpisać swojego ID. Wtedy trzeba przelać na swój adres a dopiero potem na adres giełdy z odpowiednim tytułem przelewu.

Bitbay kiedyś nie księgował ETH automatycznie i jest spora szansa że nadal księgują je ręcznie. Dlaczego? Nie mamy pojęcia.

@mcmaks

My pobieramy od wypłat tyle ile chce od nas sieć za opłatę transakcyjną.