Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonusy.na start buchmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bonusy.na start buchmacherskie (/Temat-Bonusy-na-start-buchmacherskie-153244)



Bonusy.na start buchmacherskie - lew23 - 19-12-2017 16:13

Czesc. Czesto sie pytam, ale lepiej sie spytac niz.nie wiedziec.co i jak. Po rozmawach tutaj z wami mam wachania do buchmacherki w obstawianiu meczu.pilkarskich, bo mimo,ze pilka to moje hobby to zazwyczaj szybko sie kase straci w opini wielu. Jednak podobno na start.dostaje sie bonusy na gre. Czy można na starcie nie grac za swoje tylko za bonus? To bym mógł przetestować i dowiedzieć się czy mi idze jak dadza stówke czy pare. Miałem zamiar ze stówą grać , ale
jesli jest możliwość nie wplacania pieniedzy , a granie za bonus i później można wyplacić pieniądze to może w to wejść choćby zagrac za bonusy na start. Mialem ze 100 zarobic duza kase to moge z pieniedzy bonusowych.


RE: Bonusy.na start buchmacherskie - radek0389 - 19-12-2017 16:21

A co jest z tobą nie tak? Walisz kropkami, gdzie popadnie. A składnia zdań, jak u ośmiolatka.

Bonusy na start są, można znaleźć je i tutaj w dziale jak i możesz wejść na forum typowo bukmacherskie, gdzie tych bonusów jest więcej. Ale dużo jest z dodatkowym % od wpłaty, więc depozyt jest wymagany. Choć nodeposite też się zdarzają.


RE: Bonusy.na start buchmacherskie - lew23 - 19-12-2017 16:31

Ok. A co do mojego pisania to jestem na telefonie.


RE: Bonusy.na start buchmacherskie - Xanter98 - 19-12-2017 16:46

A co ma do tego telefon? Nie chodzi tu o brak polskich znaków, tylko składnie i poprawność gramatyczną.

Stówki chyba nie będzie żałował, znajdź najlepszy bonus od wpłaty i spróbuj coś ugrać Wink


RE: Bonusy.na start buchmacherskie - Artinesse - 19-12-2017 16:56

Betclic i Unibet ma cashback do 200 zł.


RE: Bonusy.na start buchmacherskie - Juhas - 19-12-2017 17:38

Mozesz wpłacić i grać za sam bonus