Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenia? Raczej cele! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenia? Raczej cele! (/Temat-Marzenia-Raczej-cele-153243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Marzenia? Raczej cele! - zibov - 04-11-2018 17:20

Ogolnie ta wtyczka chyba padła bo mam to samo


RE: Marzenia? Raczej cele! - Bartezx1997 - 04-11-2018 23:16

(04-11-2018 13:11)patrolpxd napisał(a):  No ale nie ma się co łamać tylko trzeba szukać rozwiązania.

No i propsuje takie podejście Big Grin Nie ma co się zniechęcać po porażkach.
Keep moving forward!

Podrzucę ci coś do Cinstaller na pw ;D
Śledzę i powodzenia Big Grin


RE: Marzenia? Raczej cele! - Dolce Kabona - 05-11-2018 00:01

No no, widzę, że kolejna osoba dołączyła do wyzwania 100zł do końca roku Big Grin
Dziwne, bo nie dostałem powiadomienia o oznaczeniu :o
Powodzenia, zasubskrybowałem dziennik i będę zaglądał Smile


RE: Marzenia? Raczej cele! - Bartezx1997 - 05-11-2018 00:09

Tyy w sumie też nie dostałem.. teraz zauważyłem ;D


RE: Marzenia? Raczej cele! - tomek7912 - 05-11-2018 10:34

Co to za narzędzie do sprawdzania pozycji?


RE: Marzenia? Raczej cele! - patrolpxd - 05-11-2018 14:48

(04-11-2018 16:01)Crausher napisał(a):  Czekam na więcej. Powodzenia! Big Grin

Dzięki wielkie Tongue

(04-11-2018 17:20)zibov napisał(a):  Ogolnie ta wtyczka chyba padła bo mam to samo

Właśnie wczoraj po testach też do tego doszedłem bo w wersji basic śmiga to co powinno, a zaraz po wskazaniu folderu z wersją "premium" od razu wszystko padało i nawet okienko mi się przestało pokazywać Xpokerface

(04-11-2018 23:16)Bartezx1997 napisał(a):  No i propsuje takie podejście Big Grin Nie ma co się zniechęcać po porażkach.
Keep moving forward!

Podrzucę ci coś do Cinstaller na pw ;D
Śledzę i powodzenia Big Grin

Dzięki wielkie Tongue

(05-11-2018 00:01)Dolce Kabona napisał(a):  No no, widzę, że kolejna osoba dołączyła do wyzwania 100zł do końca roku Big Grin
Dziwne, bo nie dostałem powiadomienia o oznaczeniu :o
Powodzenia, zasubskrybowałem dziennik i będę zaglądał Smile

Lecimy z tematem Big Grin Jeszcze was dogonię 2

(05-11-2018 10:34)tomek7912 napisał(a):  Co to za narzędzie do sprawdzania pozycji?

Narzędzie



No generalnie to chyba kupa z filmami na yt Undecided Wietnamiec leci w kulki i na tickety odpisuje dopiero po 2-3 dniach więc mija się to z jakimkolwiek celem Sex
[Obrazek: 41c8edcd42da.jpg]

Jedyny tag który wbił się gdzieś tam w pozycje ale generlanie 50$ utopione. No nic ratuję stronę na którą przekierowywały wszystkie filmy z pomocą SEO. Jeszcze zarobi mi miliony impreza

Zapraszam do dyskusji/zadawania pytań w temacie lub na moje GG Tongue


Miłego popołudnia!


RE: Marzenia? Raczej cele! - patrolpxd - 13-11-2018 16:11

[Obrazek: 248b716f70fa.jpg]

Nie bardzo jest się czym chwalić, ale jakiś hajsik leci. Przez ostatnie dni nic nie zrobiłem. Musiałem poogarniać dużo rzeczy że tak powiem "offline", ale już wszystko jest ogarnięte więc wracamy! Tongue

Na ten tydzień planuję poprawić posty, aby były lepszepod SEŁO, i dodanie około 2-3 postów Tongue

Finalnie w listopadzie chciałbym mieć ok. 25-30 postów (aktualnie jest to 8 postów, więc trochę pracy jest)

Także biorę się do pracy!






RE: Marzenia? Raczej cele! - patrolpxd - 20-11-2018 20:36

Witam w ten piękny wtorkowy wieczór Rolleyes
Zresztą jak każdy jeden dzień ten również jest pozytywny Big Grin

Co tam u mnie się dzieje?
Ano powoli wchodzi mi w krew przygotowywanie postów pod stronę. Jak mówiłem do końca listopada planuję mieć na stronie 25 postów (aktualnie 12). Natomiast do końca grudnia planuję mieć już na stronie między 75 a 100 postów i dopiero wtedy zacznę linkowanie. Wiem, że dobry kontent (który publikuje Idea) i dobra optymalizacja powinna ściągnąć mi ruch.
Przygotowanie jednego posta od zera zajmuje mi gdzieś między 1-2h. Więc nie jest tak źle Big Grin Zwłaszcza, że posty mają po 2k+ słów

Zmieniłem serwis z Cinstallera na InstallCapital. Zobaczymy jak tutaj wypadnie Big Grin
Od soboty miałem lekki problem z serwisem którego początkowo nie ogarnąłem przez co cały ruch był przekierowywany na jakiegoś ranomowego usera Xpokerface na szczęście udało mi się dzisiejszego popołudnia naprawić więc łogiń Big Grin

[Obrazek: eefffae04163.jpg]
Tak to wygląda na ten moment Tongue

Więc kończę białeczko i lecę jeszcze przygotować jeden post.
Z farcikiem Tongue


P.S!
Jakby ktoś chciał pogadać lub szukał porady to zapraszam na moje GG! 46826538 Big Grin


RE: Marzenia? Raczej cele! - Marcins1996 - 20-11-2018 22:35

A ta metoda z tymi nudeskami działa jeszcze ? Jerk


RE: Marzenia? Raczej cele! - patrolpxd - 04-12-2018 08:14

Cześć i czołem!
Chwilkę mnie nie było, ale dalej walczę Big Grin

Co u mnie?
Ano trochę się popsuło, bo jednak konwersja na installcapital nie zadowalała mnie, więc postanowiłem zmienić linki na cinstaller. Jednak coś popsułem i przez prawie tydzień straciłem cały ruch, ponieważ linki nie działały.
Jednak po wczorajszej konsultacji z przyjacielem z forum postanowiłem monetyzować to Ogads i dopiero najwytrwalszych przekierowywać do cinstallera Big Grin
Właśnie skończyłem przepinać wszystkie linki Jerk2
Także, testy testy testy
Na ten moment ruch na stronie w ciągu ostatnich 14 dni wygląda tak:
[Obrazek: 889e42b660d9.png]

W sumie wrzuciłem może z 8 linków do filmów na yt i tak to sobie działa.

Tak jak pisałem na SEO chce się skupić dopiero po osiągnięciu 100 postów (nisz), żeby było większe prawdopobieństwo wskoczenia na pozycje Big Grin

Projekt 2
Dodatkowo odpaliłem drugi projekt, który wymaga ode mnie o wiele mniej czasu. Jest to jeden z programów MyLead. W tym tygodniu wszystko będzie podopinane i rozpoczynam promocję Smile

Także Stay Tuned bo będzie się działo Big Grin