Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenia? Raczej cele! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenia? Raczej cele! (/Temat-Marzenia-Raczej-cele-153243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 30-12-2017 23:18

(30-12-2017 23:15)DzejkobPL napisał(a):  
(30-12-2017 21:12)patrolpxd napisał(a):  Odnośnie hostingu planuję postawić kilka/kilkanaście (w zależności od ruchu) na mintshost. A jeśli trafię na jakąś naprawdę wymagającą nisze to jestem w stanie postawić fizyczny serwer w domu + ok 2 w szkole Więc z tym nie powinno być jakichś mega problemów Smile



Jak możesz odpalać w szkole serwery to instaluj jakąś koparkę i jazda. Lol
Tak na serio, to lepiej kupić VPS lub np. hosting MyDevil. Przy serwerach w domu i łączach klienckich to naprawdę różnie bywa. Lol

Trzymam kciuki za cel. Piona. Smile
O moje połączenie się nie martw Big Grin A odnośnie tych serwerów to mogę swoje fizyczne tam postawić bo w domu nie bardzo mam miejsc na takie bajery Big Grin
Ale dziękuję ślicznie za miłe słowo Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 01-01-2018 14:03

AKTUALIZACJA #3
Jak tam w Nowym Roku? impreza Kac bardzo męczy? Na wstępie wszystkiego dobrego w tym nowym roku! Smile
Ja nie próżnowałem wczoraj i dziś i:
- zakupiłem hosting na mintshost
- zakupiłem 3 domeny
- wygenerowałem 3 teksty na strony
- wrzuciłem teksty do landing pagy
Teraz kończę dodawać wszystkie meta tagi, nazwy itd Lol
Lecę zaraz do rodzinki i albo dziś wieczorem albo już jutro wrzucę to na hosting i zacznę klepać profile dla tych stron Tongue





W sumie nie chciał by mi ktoś step by step wytłumaczyć jak analizować konkurencję i trudność fraz? Bo znalazłem poradnik na konkurencyjnym forum ale trochę mało mi to mówi :/

Pjonteczka panowie! Smile


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 07-01-2018 17:15

Aktualizacja #4!


Witam wszystkich w to niedzielne popołudnie Jerk2 Co tam u Was? Big Grin Przez ten tydzień myślę, że na dostępny czas wykonałem kupę roboty Smile Chociaż w dalszym ciągu nie jest to dla mnie satysfakcjonujący wynik :/

Co zrobiłem?
  • Zoptymalizowałem 3 strony
  • Podlinkowałem je w social mediach
  • Wrzuciłem po 8 linków do profili
  • Przeczytałem kilka poradników odnośnie SEO na konkurencyjnym forum
  • Zoptymalizowałem zdjęcia na kolejne 25 stron

Co mam zamiar zrobić
  • 15 blogów WEB 2.0 na stronę
  • 10 wartościowych linków
  • Przeczytać jeszcze więcej poradników/ tipów itp
  • Napisać kolejne 3 artykuły na Landing Pagi
Pytania/propozycje
Otóż nie do końca wiem czy to co robię jest dobre :/ Strony mam już zaindeksowane linki przed chwilą wrzuciłem, więc teraz tylko czekać. Nie wiem też po ile profli/webów robić na stronę :/ Ktoś pomoże?

PODSUMOWANIE

Znowu dużo pracy w tym tygodniu Big Grin Ale jestem mega zmotywowany. Boję się tylko tych WEBÓW, ponieważ z nimi będzie schodzić najdłużej :/ A na narzędzia JESZCZE mnie nie stać Big Grin Ale będę walczył!
Dodatkowo wróciła mi mega motywacja do treningu z czego jestem mega szczęśliwy! Smile Dzień bez treningu jest dniem straconym! Heart

Bardzo motywuje mnie też ten cytat:
Cytat:"Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami." ~ Patrick Süskind

Więc, pamiętajcie!
ŻYJCIE PEŁNIĄ ŻYCIA!



Sztos nutka też! Widzimy się w przyszłą niedziele! Heart Miłego wieczorku!


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Tonn - 07-01-2018 19:32

Małymi kroczkami do przodu, początki zawsze są najtrudniejsze. Nabierzesz doświadczenia i wszystko będzie szło jeszcze szybciej. Zresztą to SEO, do tego trzeba mieć dużo cierpliwości.
Cieszę się, że cytat się spodobał i motywuje Cię tak samo jak mnie. Powodzenia Smile.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - danoneksss - 07-01-2018 21:30

Jeśli chodzi o ilość linków to spokojnie po 10 dziennie możesz tworzyć na stronkę jeśli domena jest nowa Smile
A później to już jedziesz z większą ilością Smile
Powodzenia!


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - xOceanFirex - 12-01-2018 17:17

(30-12-2017 23:18)patrolpxd napisał(a):  
(30-12-2017 23:15)DzejkobPL napisał(a):  
(30-12-2017 21:12)patrolpxd napisał(a):  Odnośnie hostingu planuję postawić kilka/kilkanaście (w zależności od ruchu) na mintshost. A jeśli trafię na jakąś naprawdę wymagającą nisze to jestem w stanie postawić fizyczny serwer w domu + ok 2 w szkole Więc z tym nie powinno być jakichś mega problemów Smile



Jak możesz odpalać w szkole serwery to instaluj jakąś koparkę i jazda. Lol
Tak na serio, to lepiej kupić VPS lub np. hosting MyDevil. Przy serwerach w domu i łączach klienckich to naprawdę różnie bywa. Lol

Trzymam kciuki za cel. Piona. Smile
O moje połączenie się nie martw Big Grin A odnośnie tych serwerów to mogę swoje fizyczne tam postawić bo w domu nie bardzo mam miejsc na takie bajery Big Grin
Ale dziękuję ślicznie za miłe słowo Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Interesuje mnie jak chcesz podpiąć jakąkolwiek domenę pod taki serwer postawiony w szkole ;D


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - a00 - 12-01-2018 17:48

W szkole? kompy w szkole są włączone 24h? Trochę to kupy się nie trzyma, albo czegoś nie rozumem?


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - xOceanFirex - 12-01-2018 19:47

Jak postawisz jakikolwiek swój serwer pod strony to zobaczysz o co mi chodzi Smile. Przyjmij jednak ze nie jest to takie proste jak Ci się wydaje.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 13-01-2018 17:49

Aktualizacja #5


Dziś wyjątkowo w sobotę bo.. JUTRO 26 FINAŁ WOŚP! W którym jestem wolontariuszem więc nie będę miał czasu. @[xOceanFirex] @[a00] na dole wszystko wyjaśnię Tongue

Co zrobiłem?
  • 15 blogów WEB 2.0 na stronę
  • 10 wartościowych linków
  • Przeczytać jeszcze więcej poradników/ tipów itp

Co mam zamiar zrobić?
  • Po 5 linków dziennie na każdą ze stron
  • Po 5 blogów 2.0 na stronę dziennie
  • Napisać zaległe 3 artykuły, postawić kolejne strony

PYTANIA/PROPOZUCJE
Muszę odinstalować gierki z komputera Undecided Bo za bardzo mnie rozpraszają.. Dodatkowo muszę zakupić laptopa, żeby móc pracować w kilku lokalizacjach (pon,wtorek nie ma mnie w domu więc nie mam dostępu do komputera pokerface)
Muszę też zarobić kilka $$ na następne domeny bo saldo na PP coraz mniejsze Undecided


PODSUMOWANIE
Treningi idą pełną parą! Motywacja do siłowni jest i to mega! Heart Co prawda nie jest jeszcze ze wszystkim tak dobrze jakby być mogło ale będę nad tym wszystkim pracować!

Pytanie odnośnie serwera

Otóż chłopaki, sprawa wygląda tak: mam dostęp do 2 serwerów Diskstation synology Jedyny koszt jaki będę musiał ponieść to koszt zakupu dysków. Z konfiguracją tego nie będzie problemu Smile Ot cała tajemnica Tongue Jak macie jeszcze jakieś pytania to śmiało :dodgy"






Także do przyszłej niedzieli! Heart


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - kniew - 13-01-2018 22:09

(13-01-2018 17:49)patrolpxd napisał(a):  
  • Po 5 linków dziennie na każdą ze stron
  • Po 5 blogów 2.0 na stronę dziennie
  • Napisać zaległe 3 artykuły, postawić kolejne strony
nie odbieraj tego jako hejt ale szybciej ci się znudzi niż ci się wydaje... tak z doświadczenia Smile już nawet nie mówię o 200 stronach bo to jakaś abstrakcja.