Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenia? Raczej cele! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenia? Raczej cele! (/Temat-Marzenia-Raczej-cele-153243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Vasaki - 30-12-2017 18:16

Powodzenia Bro Smile


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Tonn - 30-12-2017 18:33

Może troszkę za trudny do zrealizowania cel, ale mimo wszystko będę obserwował Twoje zmagania i kibicował. Życzę powodzenia i wytrwałości!
Kiedyś natrafiłem na bardzo fajny cytat, który zapadł mi w pamięć i świetnie pasuje do Twojego dziennika.
"Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami." ~ Patrick Süskind
Nie poddawaj się i celuj w ten "księżyc" Smile


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - sprzetok - 30-12-2017 20:49

Tez jestem ciekawe, sam pomimo że pisałem ze to ciężki kawal chleba, odświeżam u siebie stary projekt, około 100 domen. Pierwsza 15 domen ,hosting,ustawienia,sll-ki itp ,optymalizacja - 8 roboczo godzin ... Smile. Interesuje mnie na czym autor trzyma bo 1 lepszy hosting poprostu padnie (padnie mam na myśli problemy podczas samego stawiania środowiska), np hekko nie dalo rady przy 2 domenach Smile, dhosting wywalił się przy probie przywrócenia domeny 1,2 Gb... 200 domen brzmi ciekawie ale ogarniecie tego itp to może być naprawde dużym wyzwanie . Sledze i czekam na update autora !


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Vasaki - 30-12-2017 21:01

Jeżeli to jednoniszówki to strony przechwytujące mają zwykle około 400-1000 kb po optymalizacjach Smile
Jeżeli oczywiście nie są napakowane różnego rodzaju zbędną grafiką Smile

Pomyśl nad subdomenami, z pewnością wyjdzie Cię to taniej oraz łatwiej będzie Ci się w tym wszystkim poruszać.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 30-12-2017 21:12

Aktualizacja nr 2!
Otóż do tej pory zrobiłem... całe nic Xpokerface Problemy prywatne + ilość materiału do ogarnięcia przytłoczyła mnie do tego stopnia, że planowałem porzucić projekt. facepalm Ale dzięki @[sprzetok]. @[Tonn] @[vasaki] @[patttson] @[Xanter98] @[jackbriggs] @[Noozer] @[Rak] za pozytywne komentarze Heart Na razie jestem na etapie pozyskiwania funduszy na hostingi + domeny oraz temacie analizy konkurencji. Ale widzę, że czas ruszyć z kopyta bo i sobie i wam mam dużo do udowodnienia! Huh

Odnośnie hostingu planuję postawić kilka/kilkanaście (w zależności od ruchu) na mintshost. A jeśli trafię na jakąś naprawdę wymagającą nisze to jestem w stanie postawić fizyczny serwer w domu + ok 2 w szkole Tongue Więc z tym nie powinno być jakichś mega problemów Smile
Bardziej martwiłbym się artykułami na strony :/ Bo z tym może być ciężko Undecided Ale będę walczył!


Tymczasem, życzę wszystkim dobrego wejścia w ten Nowy Rok i grubej impreza w Sylwestra! Smile Jeszcze większych zarobków i ładnej konwersji Smile Tutaj taki mały motywator Smile
[Obrazek: 085ba85b8fc8.png]

Pjonteczka! <3






RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - karoltevez92 - 30-12-2017 21:27

trzymam kciuki powodzenia Smile


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - sprzetok - 30-12-2017 21:31

(30-12-2017 21:01)vasaki napisał(a):  Jeżeli to jednoniszówki to strony przechwytujące mają zwykle około 400-1000 kb po optymalizacjach Smile
Jeżeli oczywiście nie są napakowane różnego rodzaju zbędną grafiką Smile

Pomyśl nad subdomenami, z pewnością wyjdzie Cię to taniej oraz łatwiej będzie Ci się w tym wszystkim poruszać.


Fakt swoją wypowiedź skupiłem na platformie WP ważącą około 300 MB i x K wpisów itp. Takie landing page itp to faktycznie uciągnie większość ofert. Wiec do dzieła Big Grin


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Tonn - 30-12-2017 22:00

Jakim sposobem aktualnie działasz? Bo zgaduję, że strony pod SEO jeszcze nie masz.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patrolpxd - 30-12-2017 22:05

(30-12-2017 21:31)sprzetok napisał(a):  
(30-12-2017 21:01)vasaki napisał(a):  Jeżeli to jednoniszówki to strony przechwytujące mają zwykle około 400-1000 kb po optymalizacjach Smile
Jeżeli oczywiście nie są napakowane różnego rodzaju zbędną grafiką Smile

Pomyśl nad subdomenami, z pewnością wyjdzie Cię to taniej oraz łatwiej będzie Ci się w tym wszystkim poruszać.


Fakt swoją wypowiedź skupiłem na platformie WP ważącą około 300 MB i x K wpisów itp. Takie landing page itp to faktycznie uciągnie większość ofert. Wiec do dzieła Big Grin
Tak dokładnie planuję jechać tylko jedno niszówki Tongue Ciężko byłoby ogarnąć 200 stron po kilka nisz na każdej Big Grin

(30-12-2017 22:00)Tonn napisał(a):  Jakim sposobem aktualnie działasz? Bo zgaduję, że strony pod SEO jeszcze nie masz.
Aktualnie próbuję coś działać według poradnika bo z tego zawsze jakiś grosz pasywny wpadnie Tongue No i wieczorami jak mi się nudzi to trochę ewhoring ale słabo mi idzie Undecided Nie chciałby mi ktoś może jakoś pomóc? Big Grin


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - DzejkobPL - 30-12-2017 23:15

(30-12-2017 21:12)patrolpxd napisał(a):  Odnośnie hostingu planuję postawić kilka/kilkanaście (w zależności od ruchu) na mintshost. A jeśli trafię na jakąś naprawdę wymagającą nisze to jestem w stanie postawić fizyczny serwer w domu + ok 2 w szkole Tongue Więc z tym nie powinno być jakichś mega problemów Smile



Jak możesz odpalać w szkole serwery to instaluj jakąś koparkę i jazda. Lol
Tak na serio, to lepiej kupić VPS lub np. hosting MyDevil. Przy serwerach w domu i łączach klienckich to naprawdę różnie bywa. Lol

Trzymam kciuki za cel. Piona. Smile