Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenia? Raczej cele! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenia? Raczej cele! (/Temat-Marzenia-Raczej-cele-153243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Marzenia? Raczej cele! - patrolpxd - 19-12-2017 15:47

Witam! Jerk2
To znowu ja Undecided Tym razem przychodzę z trochę ambitniejszym (może nawet dużo) planem zarobku niż klikanie reklam Rolleyes
Otóż planem jest stworzenie 200!! zarabiających stron Jerk2 Zmotywował mnie do tego jeden z aktualnie zawieszonych dzienników
Tyle, że jest jeden haczyk Xpokerface NIGDY nie pozycjonowałem strony JerkJerk Niektórzy twierdzą, że taki plan jest praktycznie niewykonalne (co nie @[Zawik] ? LolLol)
Wpisy będę się starał wrzucać raz na tydzień, będą to okolcie weekendu Smile
Planuję zakładać strony o tematyce hacków/generatorów pod rynek mobilny bo według mnie jest to mega przyszłościowy rynek Smile Więc padło na Ogads Cool Zobaczymy jak to pójdzie LolLol

To może na koniec coś o mnie? Patryk, od stycznia rocznikowo 17 latek Smile Technik informatyk, survivalowiec i członek grupy o charakterze militarnym Smile

Klasycznie jakaś nutka na dobre popołudnie




I biorę się do pracy Heart

Życzcie mi powodzenia bo na pewno się przyda Jerk2 Jakby ktoś miał jakieś pytania serdecznie zapraszam na priv, gg lub po prostu pytajcie pod tematem! Lol

Pjona!


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - patttson - 19-12-2017 15:53

Czysto hipotetycznie - jak często zamierzasz kontrolować te strony? Chcesz je wypozycjonować i zostawić na zawsze? Bo licząc 200 stron i sprawdzenie każdej chociaż raz w tygodniu przez 15 minut to jest 50 godzin tygodniowo Big Grin Mocny cel, powodzenia!


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - PremAccHack - 19-12-2017 15:59

Porobi z miesiąc zrobi kilka stron i na tym się skończy. Nikt na nie nawet nie wejdzie. Bo niby jak? Jeśli myślisz ze pozycjonowanie to wrzucenie linków na inne stron to się mylisz.

Szkoda zachodu autora..


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Xanter98 - 19-12-2017 16:07

Jeżeli chcesz naraz postawić 200 stron i je zostawić to nie ma to żadnego sensu. Chyba, że jest to cel długoterminowy, żeby powoli budować strony i pozycjonować je, ale tutaj problemem będą nisze Wink Hacki? Zanim postawisz 200 stron to 90% z nisz się wypali. Lepiej mieć jedną niszę z dużą ilością wyszukiwań w top1 niż 200 stron, które zarobią po kilka $ i się wypalą Wink

Z odpowiednim budżetem takie coś by dało się zrobić, zlecasz artykuły, grafiki, SEO robisz programami i masz wszystko postawione w miesiąc. Tylko pewnie by się nie zwróciło.

Mimo wszystko powodzenia, zawsze wyjdzie na + z doświadczeniem Wink


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - WhiteNigga - 19-12-2017 16:32

Zrób jedna stronę i dobij do top 10, i wtedy zmień swój cel.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - sprzetok - 19-12-2017 16:42

Sam mialem kiedys 20 stron .... 200 powodzenia Smile


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - PremAccHack - 22-12-2017 10:10

Co się stało z dziennikiem? Czego nie robisz stron? Żenujący temat autora z motyka na księżyc się porwał. Temat do zamknięcia.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - jackbriggs - 22-12-2017 10:23

(22-12-2017 10:10)PremAccHack napisał(a):  Co się stało z dziennikiem? Czego nie robisz stron? Żenujący temat autora z motyka na księżyc się porwał. Temat do zamknięcia.

Do prawie każdego kto tu dziennik prowadzi masz jakiś problem. Do Zaxa93 sapałeś, a okazało się, że nawet tematu nie czytałeś (stronę wcześniej były screeny), trochę pokory.


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Noozer - 22-12-2017 17:50

(22-12-2017 10:10)PremAccHack napisał(a):  Co się stało z dziennikiem? Czego nie robisz stron? Żenujący temat autora z motyka na księżyc się porwał. Temat do zamknięcia.

Skąd ta złość @[PremAccHack]? 3 dni bez odpowiedzi autora, a ty już jakieś opowieści zaczynasz.
Polecam zacząć zajmować się swoimi zarobkami, a nie interesować się "żenującym"dziennikiem .
Pozdrawiam Wink


RE: 200 zarabiających stron w ROK? Czy to możliwe?! - Rak - 30-12-2017 18:07

A ja trzymam kciuki i obserwuję Wink