Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? (/Temat-Czy-z-kapitalu-ze-100-zlotych-mozna-zrobic-100-tys-w-przeciagu-5-lat-w-buchmacherce-153222)

Strony: 1 2


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - Artinesse - 18-12-2017 21:52

Miałam na myśli, że na giełdzie czy inwestowaniu w kryptowaluty szybciej ukręcisz takie pieniądze, z nie co mniejszym ryzykiem niż w zakładach bukmacherskich. Jeżeli masz dużą wiedze to oczywiście ryzykuj. Jednak uważam, że 100 tys. to spora kwota. Szczególnie w zakładach. Dla mnie to mało możliwe zrobić z 100 zł. - 100 tysięcy. Musiałbyś ciułać po małych kursach, albo mocno ryzykować po wysokich.


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - Adriano42 - 18-12-2017 21:52

(18-12-2017 21:44)lew23 napisał(a):  Przypomnialo mi jeszcze cos. Posiadam duzo wiedze.na temat.pilki noznej. Dlatego.chcialem spróbować buchmacherki. Od.gieldy i kryptowalu boli mnie glowa. Od.pilki glowa sie poprawia u mnie, a na facebooku codziennie z news nabieżąco.

No to próbuj, zajrzyj do mojego tematu: http://zarabiam.com/Temat-Przegrywanie-pieniazkow-na-bukmacherce-148368

Ja od czasu do czasu startuje z kolejnymi wpłatami 50-100 zł i gram sobie aż dojdę do określonego celu np. 300 zł i wypłacam, po czym zmykam na 2-3 tygodnie, ale obserwuje ciągle rozgrywki.

A skoro coś lubisz - to jeszcze lepiej. Powodzenia.


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - Juhas - 18-12-2017 22:03

(18-12-2017 21:44)lew23 napisał(a):  Przypomnialo mi jeszcze cos. Posiadam duzo wiedze.na temat.pilki noznej. Dlatego.chcialem spróbować buchmacherki. Od.gieldy i kryptowalu boli mnie glowa. Od.pilki glowa sie poprawia u mnie, a na facebooku codziennie z news nabieżąco.

Zależy na czym sie ta wiedza opiera i czy jest obiektywna.
Co do Piłki nożnej mimo że obserwuje oglądam i jestem na bieżąco w topowych 1 i 2 ligach z Anglii, Hiszpani, Włoch, Francji itp. to najchętniej gram i zarabiam na Angliia 3-5 liga, Australia, Japonia, Serbia, Szkocja i lig z Ameryki Płd. Często oglądam i gram live mecze takie jak Malezja-Tajwan bo potem fajne kursiki siadają. Zarabiać na bukmacherce stabilniej zacząłem gdy poszerzyłem zakres dyscyplin teraz to piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, beachsoccer, piłka ręczna, rugby czy esport.
Spróbować nigdy nie zaszkodzi po obstawiaj sobie tydzień analizując i obstawiając wszystko i tydzień obstawiając to co zagrał byś za prawdziwe pieniądze. Nauczysz sie przy tym też szukania informacji i sprawdzisz się Smile Zajrzyj również do działu bukmacherskiego Kreatywnie znów coś tam podaje Smile


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - krucihegot1 - 19-12-2017 03:23

Po pierwsze odpuść sobie jakiekolwiek zakłady jeżeli chcesz grać u polskich buków. Po drugie, to że masz dużą wiedzę o sporcie to i tak ci mało co pomoże, wierz mi.


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - lew23 - 19-12-2017 06:17

To może jest jakiś inny sposób na zarabianie pieniedzy posiadajac to wiedze na temat sportu, szczególnie pilki nożnej?


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - lew23 - 19-12-2017 15:42

Artinesse slyszales, ze w telewizji polskiej juz trabia o bitcoin ze moze byc niespodzianka i ludzie moga stracic duze pieniadze? Eksperci sami w telewizji juz ostrzegaja. Ja mam przeczucie, ze bedzie jak z frankiem, tylko ze w drugo strone mooocno spadnie i bedzie placz.


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - Artinesse - 19-12-2017 15:48

@[lew23] Tak słyszałam, ale ja akurat nie inwestuje w BTC. Co do nagonki mediów mam swoje zdanie na ten temat. Każda forma zarobku jest ryzykowna. Tutaj myślę, że bardziej chodzi o to, że rząd nie ma nad tym kontroli i nie sprawuje pieczy. Przez co przechodzi im obok nosa dziennie wiele mld złotych. Szkoda, że ludzi nie przestrzegali przed zakupem złota.


RE: Czy z kapitalu ze 100 zlotych można zrobic 100 tys w przeciągu 5 lat w buchmacherce? - DC1 - 29-12-2017 18:23

(18-12-2017 21:34)lew23 napisał(a):  Może inaczej czy ze 100 zlotych można zrobić w pół roku tysiąc, w kolejne pół roku z 1000 na 2000, kolejne 2000 na 4000,4000 na 8000, 8000 na 16000, 16000 na 32000 i na koniec w pół roku 64000 na 100000. Czas 3,5 roku. To 100 nie wygram raczej napewno duzej kasy mimo, ze znam sie na pilce i pamietam cala historie footbolu? Czy ze 100 czy z 10000 tys mozna przegrac jak nie ma sie wiedzy i bazowac na systemach. Najwazniejsze zeby ogladac systematycznie mecze danej ligi. Myślałem nad hiszpańską bo od lat oglądam ja najszczesciej wraz z liga mistrzów.

Ze 100 możesz spokojnie w parę tygodni zrobić 1000, ale nie nastawiaj się na stałe podwajanie zysku. W bukmacherce stawkowanie jest równie ważne co typy. Nigdy nie graj za całość, dziel cały budżet na stawki, które pozwolą Ci pozostać w grze nawet w przypadku długiej serii przegranych (a te po prostu się zdarzają i jest to normalne). Wiedza nie musi zagwarantować sukcesu, tak samo jak brak wiedzy nie musi oznaczać, że nic nie wygrasz. Bierz pod uwagę czynnik losowy i tak jak wspomniano wyżej - psychikę, bo pazerność i niecierpliwość najłatwiej cię zje. Bukmacherka brutalnie uczy pokory i cierpliwości.

Jeśli chcesz to możemy luźno na fejsie podyskutować ogólnie czy też konkretnie na temat konkretnych meczów, jeśli zdecydujesz się grać, bo po twoich postach wnioskuję, że jeszcze nie liznąłeś praktyki.