Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro (/Temat-Zlece-Wystawianie-aukcji-na-allegro-153215)



[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 18-12-2017 15:18

Witam, zlecę wrzucanie aukcji na allegro a konkretniej zakres pracy to ustawianie tytułu, ustawienie kategorii, i co najważniejsze opis. Szablon opisu jest ustawiony czyli po prostu po każdej aukcji klikamy 'wystaw podobną ' i zmieniamy dane. Przedmioty które trzeba wystawić znajdują sie najczęściej na niemieckim amazonie, po wyszukaniu danego produktu można przetłumaczyć strone na polski i tu UWAGA często to tłumaczenie googla jest dosyć sztywne a opis i tytuł musi być napisany w sposób zrozumiały i logiczny dla klienta, a nie tylko przetłumaczony bezczelnie z tłumacza. Dlatego potrzebuje ludzi którzy potrafią dobrze interpretować takie tłumaczenia.Opis musi zawierać wszystkie potrzebne informacje. Zdarza się, że opis na amazonie niemieckim zawiera niewiele informacji, ale już na amazonie UK jest więcej potrzebnych informacji. Zdjęcia wrzucamy jako miniaturki + jedno do opisu, zdjęcia trzeba pobrać z amazona.
Stawka to 45 groszy za aukcje. Preferowany przeze mnie sposób wypłaty to przelew bankowy. Szybko dochodzi się do wprawy i można w ciągu godziny robić około 20 aukcji może nawet i więcej co daje 9 zł/h ale ale zależy mi na dokładności.Uważam tą prace za dosyć lekką i przyjemną Wink Zainteresowanych zapraszam na pw po szczegóły i z informacją ile mogą poświęcić na to czasu dziennie.


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - twardy - 18-12-2017 15:22

Na Twoim koncie allegro czy szukasz slupa? Lol


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 18-12-2017 16:01

Oczywiście że aukcje będą wystawiane na naszym koncie allegro Wink


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Xanter98 - 18-12-2017 16:19

Jak dojdziecie do wprawy to zarobicie 9zl w godzine! Nie wiem czy za takie pieniądze znajdziesz kogoś dokładnego, strasznie zepsuty ten rynek pracy Big Grin


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 18-12-2017 16:34

Jeśli będziemy zadowoleni z pracy to oczywiście przewidziana jest podwyżka stawki i możliwość stałej współpracy Smile


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 19-12-2017 18:55

Wspomnę jeszcze że do tego zlecenia potrzebuje kilka osób także śmiało proszę pisać po szczegóły i ewentualne negocjacje Wink


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 27-12-2017 14:42

Zlecenie jest nadal aktualne jednak potrzebował bym ludzi którzy mogą zacząć od razu Wink


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - żabson - 04-01-2018 13:35

Witam, jestem zainteresowany to proszę o więcej informacji na PW (prywatna wiadomość) pozdrawiam!

Mogę zacząć od zaraz.


[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - yazir - 30-03-2018 19:01

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.