Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu (/Temat-Bonus-3500-USD-sprawdz-sie-w-tradingu-153199)



Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - DjLiska - 17-12-2017 21:33

Witajcie
Odkryłam fajną opcję jak sprawdzić się w tradingu Smile
BROKER to INSTAFOREX
Oferuje on 3500 USD na specjalnym koncie tradingowym (bez weryfikacji danych oraz składania depozytu)
Tym bonusem możemy grać zupełnie jak na normalnym koncie real i sprawdzić jak działa broker oraz jakie są nasze umiejętności, testować strategię itp

Drugą opcją zarabiania na INSTAFOREX jest kopiowanie transakcji innych Traderów - czyli typowa pasywka (ja zarabiam na tym)

Po przekroczeniu jakieś bariery zysku (u mnie siadło 310$ na BTC Big Grin)
Bonus zostaje usunięty a wypracowany zysk zostaje na koncie - broker poprosi o złożenie depozytu - po jego zaksięgowaniu całość dostępna jest do wypłaty


https://www.instaforex.com/no_deposit_bonus?x=CBKOK

https://www.instaforex.com


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - mgll - 18-12-2017 01:33

Nie chcę szukać nigdzie tego haczyka, ale lepiej uważaj co piszesz, bo stwierdzanie, że bonus dostajemy tylko z rejestracji z linku jest błędem.
Jeśli się mylę popraw mnie, ale moim osobistym zdaniem taka informacja powinna figurować na stronie.

@edit Pozwoliłem sobie zarejestrować się bez reflinka i hmm... Bonus dotarł tak czy siak Smile


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - Captain - 18-12-2017 18:42

Cytat:Bonus zostaje usunięty a wypracowany zysk zostaje na koncie - broker poprosi o złożenie depozytu - po jego zaksięgowaniu całość dostępna jest do wypłaty

Brzmi to co najmniej głupio. Po co więc wpłata skoro zaraz wszystko mamy wypłacić? Gdzieś na pewno jest jakiś haczyk.


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - DjLiska - 18-12-2017 19:17

(18-12-2017 18:42)Captain napisał(a):  
Cytat:Bonus zostaje usunięty a wypracowany zysk zostaje na koncie - broker poprosi o złożenie depozytu - po jego zaksięgowaniu całość dostępna jest do wypłaty

Brzmi to co najmniej głupio. Po co więc wpłata skoro zaraz wszystko mamy wypłacić? Gdzieś na pewno jest jakiś haczyk.

Jeśli coś jest głupie a działa to nie jest głupie, ja tak miałam także wiem co napisałam

(18-12-2017 01:33)mgll napisał(a):  Nie chcę szukać nigdzie tego haczyka, ale lepiej uważaj co piszesz, bo stwierdzanie, że bonus dostajemy tylko z rejestracji z linku jest błędem.
Jeśli się mylę popraw mnie, ale moim osobistym zdaniem taka informacja powinna figurować na stronie.

@edit Pozwoliłem sobie zarejestrować się bez reflinka i hmm... Bonus dotarł tak czy siak Smile

Przepraszam mój błąd zaraz poprawię - dostałam taką informację


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - Drzew - 18-12-2017 19:27

Chyba obniżyli do 2000$ Big Grin


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - lons - 18-12-2017 19:34

Na pewno to działa? Może udałoby się jakiś grosz zarobić, choć nigdy się w to nie bawiłem


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - Drzew - 18-12-2017 19:48

Mi ciężko uwierzyć, że jakaś firma daje 3500$ bez zobowiązań (chociaż w tym momencie jest chyba 2000$) daje za darmo.
Póki co będę obserwował z daleka Big Grin


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - lons - 18-12-2017 19:50

(18-12-2017 19:48)Drzew napisał(a):  Mi ciężko uwierzyć, że jakaś firma daje 3500$ bez zobowiązań (chociaż w tym momencie jest chyba 2000$) daje za darmo.
Póki co będę obserwował z daleka Big Grin

Założyłem tam konto, chociaż nie znam się na tym nic a nic, DjLiska wypłaciłaś pieniądze że mówisz że działa? Napisz coś więcej skoro reklamujesz to Smile


####
EDIT

Gram sobie tymi pieniędzmy w opcje i za 10 USD przegrane a później za 20 USD wygrane ale na koncie zostało 1970 czyli o co kaman bo już nie ogarniam


RE: Bonus 3500 USD sprawdź się w tradingu - JaśnieD - 27-02-2018 10:11

Bonusu tam nie ma, stanowczo odradzam.