Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 (/Temat-Odswiezony-dziennik-SEO-by-Nygus-v2-153162)

Strony: 1 2 3


RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - patttson - 27-12-2017 21:12

Wow, gratki Big Grin


RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - WhiteNigga - 27-12-2017 21:15

Link do wpisu:
Rekord dniówki

(27-12-2017 21:12)patttson napisał(a):  Wow, gratki Big Grin

Dzięki Big Grin


RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - Tonn - 27-12-2017 23:04

Niezła suma pieniędzy, prawie połowa poprzedniego tygodnia w jeden dzień. Oby takich dni było więcej. Powodzenia!


RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - WhiteNigga - 29-12-2017 20:53

(27-12-2017 23:04)Tonn napisał(a):  Niezła suma pieniędzy, prawie połowa poprzedniego tygodnia w jeden dzień. Oby takich dni było więcej. Powodzenia!

Dzięki Big Grin Coraz bliżej celu, po realizacji celu, spróbuje sił w binance Idea pomału ogarniam. Żałuje tylko, że wczesniej nie zacząłem bo tak patrze i tyle okazji przepuściłem Smile A teraz lece sobie piwko wypic i spać.


RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - WhiteNigga - 31-12-2017 11:54

Podsumowanie tygodnia #4

//Aktualizacja bo w niedziele jeszcze wpadło wieczorem Lol

Dzisiaj koniec roku, mało czasu bo przygotowanie do sylwka, więc tylko jeden screen z zarobków przez 7 dni z MyLead (25.12.2017 - 31.12.2017)

W tym tygodniu: 338.70 zł

[Obrazek: 6ijHpU0.png]

Cel- 945 / 1200 zł

//edit
A pozwole sobie jeszcze wrzucić podsumowanie miesiąca Lol
Jako, że dziennik nie jest od początku grudnia, więc na ss'ie więcej niż w dzienniku. Nie jest dużo ale zawsze jakiś pasywny dodatek do wypłaty, bo dużo nie pracuje nad stronami Lol Ale widzę progress, bo w poprzednich miesiącach zarabiałem po 600zł/mc a teraz prawie 1tyś miesięcznie.

//Po aktualizacji wczorajszej 986 zł Lol
[Obrazek: EamT72v.png]

Udanego sylwestra!






RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - WhiteNigga - 08-01-2018 19:02

Podsumowanie tygodnia #5

Powalczyłem troche z FaceBookiem robiąc 9 fake kont pod nowy projekt niezwiązany z sms. Po wysłaniu zaproszeń (50 na konto) wszystkie dostały weryfikacje telefoniczną beka Mam 6 starterów i 3 darmowe zamówione, pozostaje ich rejestracja i jazda z dobiciem po min. 1 tyś znajomych na konto.

Majne zarobek przez tydzień: 289.65 zł
Cel: 1234 zł / 1200 zł Huh

Nowy cel to min. 300 zł tygodniowo, stopniowo będę zwiększał cel po realizacji.

Pozycje w guuglu, jako, że skończyło mi się serpyou to przeniosłem się na serplab (dno) i seo-stat. Zastanawiam się nad pakietem na serpyou.

Strona nr. 1 Może zacznę w końcu linkować facepalm bo pozycje spadają. Aktualne pozycje po lewej.
Strona nr. 2 Pozycje po lewej stronie z gwizdkami
Strona nr. 3 Tu również po lewej, lekko podlinkowana.

Dobra nuta impreza





RE: [Odświeżony dziennik] SEO by Nygus v2 - dom3lek - 08-01-2018 19:19

Jaką stosujesz technikę linkowania?

Web 2.0, profile?