Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS (/Temat-Dziennik-prob-i-bledow-PPI-Premium-SMS-153116)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - jarekxD - 22-03-2018 15:30

Zabrze kojarzy mi się tylko z siostrami boromeuszkami, czyli tragicznie.

ps. powodzenia Wink


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 23-04-2018 10:01

Witam, proszę o udostępnienie akcji o której ostatnio było głośno w mediach.
Chodzi o chłopca który wpadł w rozwieszoną, metalową linkę i pociął gardło.

https://pomagam.pl/pomocdominikowi

[Obrazek: Zwt6uvj.jpg]

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - jackbriggs - 27-04-2018 17:25

Nie wierze czasem w ludzi.


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 06-07-2018 07:56

Witam, po przerwie. Moja niska aktywność w tym dzienniku była spowodowana moją sytuacją zawodową. Od jakiegoś czasu pracuję w Holandii, w Amsterdamie, prowadzę Działalność Gospodarczą. Budowlanka od podstaw, ale jak na polaka przystało muszę umieć zrobić wszystko Lol

Przy pracy 59 godzin tygodniowo i stawce 10 euro na godzinę postanowiłem że zawieszę moje potyczki z ogads na jakiś czas i skupię się na pracy fizycznej, zwłaszcza że za mieszkanie nic nie płacę, a dzięki nowej ustawie, zus kosztuje mnie 300zł miesięcznie Cool

Zastanawiam się jak mógłbym w miarę bezpiecznie inwestować pieniądze, jedyne co przychodzi mi do głowy to ostatnio tak popularne- kryptowaluty oraz mieszkania pod wynajem lub remont i odsprzedaż.
Możecie coś doradzić, nie chcę stracić kapitału, przy powiedzmy 70 000zł zainwestowanych w krypto wystarczy, że zarobię 5% w skali miesiąca by osiągnąć 3500zł profitu, to kusi Big Grin
Nie mam w tym temacie wiedzy, ani żadnego doświadczenia, czeka mnie długa i mozolna nauka.

Kupiłem w empiku na promocji książkę "Potęga Podświadomości" Jeseph Murphy w twardej oprawie, dziś mam zamiar zacząć czytać tę pozycję. Słyszałem dużo pozytywnych opinie na temat tego dzieła, co powoduje gęsią skórkę na moich rękach Lol

[Obrazek: pZEl0ZG.jpg]

Głównym moim założeniem było stworzenie sklepu internetowego, dostanie dofinansowania z urzędu pracy. Pani dyrektor PUP w Mielcu stwierdziła, że nie będzie świecić oczami jak zlikwiduję firmę po roku facepalm
oraz że nie dają dofinansowań na sklepy inne niż stacjonarne. Zaproponowała żebym założył sklep z nawozem facepalm Nie będę tego publicznie komentować Rolleyes

Kończąc, zapodam piosenkę przedstawiającą plusy mieszkania w Amsterdamie, które zawarte są w piosence Kali'ego Big Grin





Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego weekendu! Big Grin


Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - jarekxD - 06-07-2018 09:32

Sam trochę czytałem Potęgę Podświadomości i niestety musze rzec, ze książka to bajeczka dla ludzi wierzących w jednorożce i syreny Wink taka moja prywatna opinia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk