Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS (/Temat-Dziennik-prob-i-bledow-PPI-Premium-SMS-153116)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 29-01-2018 12:30

Witam, w kolejnym wpisie, walczę o kilka złotych każdego dnia, na pewno jest to bardziej twórcze niż jakieś tam buxy xD Miejmy nadzieję że kolejne dni przyniosą lepsze wyniki, jestem dobrej myśli.


[Obrazek: Screenshot_12.png]



[Obrazek: 27484288_1639680356097888_1548859024_o.png]


Wpadają pojedyńcze złotówki na mylead, same odnowienia, przez te blokady nie mogę nic zrobić w tym serwisie.

W planach dalszy rozwój strony, jak pojawią się jakiekolwiek efekty to wspomnę o tym więcej w dzienniku.
Wybaczcie że wpisy są takie ogólnikowe i ubogie w treść, ale nie mam się czym chwalić jak na razie. Sam jestem w lekkiej depresji, ale codziennie robię postępy, mam nadzieję że sytuacja się poprawi Smile

Pozdrawiam ciepło, Itachi198.






RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Czaq - 29-01-2018 12:32

Powodzenia! Trzymam kciuki Smile


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Kapka - 29-01-2018 13:04

Polecam ustalic sobie wiekszy cel, sam postanowilem zarobic w styczniu 500zl (przy ustalaniu tego celu wydawalo mi sie to trudne a nawet nie osiagalne) a osiagnalem to po 2tygodniach i niestety na tym byl koniec bo male problemy z serwisami z subami. Jak sobie ustalisz cel np na 800 to bedziesz mial wieksza motywacje zeby osiagnac ten cel. Bo ja po zrealizowaniu swojego celu w 2tyg nic wiecej nie robilem przez reszte miesiaca. Zrealizowanie swojego ustalonego celu cieszy ale wiekszy cel bardziej motywuje i cieszy tak samo nawet jesli go nie zrealizujesz


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 29-01-2018 13:14

Cytat:Powodzenia! Trzymam kciuki Smile

Dzięki, postaram się nie zawieźć czytelników Cool

Cytat:Polecam ustalic sobie wiekszy cel, sam postanowilem zarobic w styczniu 500zl (przy ustalaniu tego celu wydawalo mi sie to trudne a nawet nie osiagalne) a osiagnalem to po 2tygodniach i niestety na tym byl koniec bo male problemy z serwisami z subami. Jak sobie ustalisz cel np na 800 to bedziesz mial wieksza motywacje zeby osiagnac ten cel. Bo ja po zrealizowaniu swojego celu w 2tyg nic wiecej nie robilem przez reszte miesiaca. Zrealizowanie swojego ustalonego celu cieszy ale wiekszy cel bardziej motywuje i cieszy tak samo nawet jesli go nie zrealizujesz

Dzięki, za cenną radę. Wykorzystam, ale najpierw muszę ogarnąć zarabianie na stronach, bo to co teraz robię to zwykły spam, nie są to ani zarobki stabilne, ani jak na ten moment nie mogę nakierować zbyt dużego ruchu na moją ofertę. W niektórych dzinnikach ludzie mają dziennie po 200-600 uu albo i więcej, a ja miałem maksymalnie 60 facepalm

Będzie lepiej, robię to co robię i na bieżąco się uczę, by było coraz lepiej, może jest to mozolny proces, ale zmierzam we właściwym kierunku Heart

Dziękuję za odpowiedzi w tym temacie, bardzo mnie to cieszy i daje motywacyjnego kopa! Heart


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 15-03-2018 11:24

Witam po przerwie, straciłem całe zaplecze, musiałem sobie przemyśleć kilka rzeczy. Od kilku dni zacząłem od nowa działać w ogads. Efekt jest zadowalający, na mylead czeka na mnie ok 45zł (kiedyś wypłacę), bez usług SMS nie dobiję za szybko do wypłaty.

Zajmę się teraz wyłącznie pracą nad CPA.
Oto wyniki z ostatnich dni, nie jest źle jak na start od zera.

[Obrazek: Screenshot_2.png]

Dzisiejszy dzień napawa optymizmem, gdyż wpadł rekordowy lead z Australii za 1,96$! Heart

[Obrazek: Screenshot_4.png]

Pozdrawiam serdecznie Big Grin






RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Miedziany - 15-03-2018 14:28

Na mylead te 5 zł dobij sobię np SMS Chatem Big Grin Powodzenia z OgAds Big Grin Wiele razy chciałem tam wystartować ale to jednak nie dla mnie ;d


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 15-03-2018 14:35

(15-03-2018 14:28)Miedziany napisał(a):  Na mylead te 5 zł dobij sobię np SMS Chatem Big Grin Powodzenia z OgAds Big Grin Wiele razy chciałem tam wystartować ale to jednak nie dla mnie ;d

Mam ten sam problem co Ty Lol jestem leniwy XD
W ogads siedzę głównie dlatego, że mogę sprawnie zarabiać będąc w restauracji z dziewczyną czy na kręglach, jest mobilny Big Grin

Dzięki, muszę sam zrealizować swoje pomysły Big Grin


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Itachi198 - 16-03-2018 08:47

Witam, wczorajszy dzień zamknął się z wynikiem 6,66$, nie jest źle, choć pół dnia moim klienci nie dostawali obiecanego contentu (umieściłem go na dysku google, zapomniałem że trzeba mieć tam konto XD). No nic, posługuję się Dropboxem, co każdemu serdecznie polecam.

Jedziemy dalej!

[Obrazek: Screenshot_8.png]

Dzisiejszy dzień, już 2 lidy na 2 wejścia, 100% konwersji Lol


[Obrazek: Screenshot_6.png]

Pozdrawiam Big Grin






RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - Muraszczyk - 16-03-2018 21:46

Spróbuj jakoś powalczyć ze stosunkiem impresji do kliknięć, bo słabo to wygląda.

Potencjalnie przyczyny to:
Oklepana nisza
Źle opisana nisza
Byle jaki locker
Byle jaka strona

Tak na prawdę już teraz mógłbyś osiągać ciekawe wyniki, także zamiast pushować traffic polecam coś pokombinować. Nie wiem co i jak promujesz ale może warto zrobić jakiś sensowny lp z bajerkami ^^.


RE: Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS - dazy19 - 17-03-2018 00:55

Tak z ciekawosci prowadzisz dziennik na konkurencyjnym forum ? Big Grin bo natknalem sie i troche usmialem ze mi dziekujesz mimo ze nic sie tam nie udzielalem XD pozdro i wysokich zarobkow Big Grin PS czasem bajerki odstraszaja a jedynie nisza gdzies jest dostepna juz na forach bez przechodzenia orzez content locker.