Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: [Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania (/Temat-Szukam-Blog-dla-AdSense-Bez-czekania-153103)



[Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - Resk - 14-12-2017 17:44

Witam serdecznie!

Z tego co się orientuję, w blogspot własne reklamy można włączyć dopiero po 6 miesiącach (jeśli jestem w błędzie, proszę o poprawienie). Natomiast szukam właśnie darmową platformę pod bloga w języku angielskim. Wymagania takie, że od razu mogę osadzić reklamy AdSense na tym blogu.

Pozdrawiam!


RE: [Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - Xanter98 - 14-12-2017 19:50

Polecam wlasna domene, pierwszy rok darmowa. A hostingi po pare zl mozesz dorwac.


RE: [Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - Resk - 14-12-2017 19:59

.com darmowa na pierwszy rok? Gdzie?
Hosting mam w Hekko.


RE: [Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - pspsga - 14-12-2017 20:36

Domeny .pl masz za darmo. A jak nie chcesz wydawać kasy na .com to możesz kupić .xyz lub .online za 3zł Smile


RE: [Szukam] Blog dla AdSense - Bez czekania - Resk - 14-12-2017 20:42

Dzięki za odpowiedzi. Postanowiłem, że wykupię .com w AfterMarket. Najlepsza pod stronę angielskojęzyczną.

Pozdrawiam!