Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telewizja ze sportem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Telewizja ze sportem (/Temat-Telewizja-ze-sportem-153072)



Telewizja ze sportem - Adriano42 - 13-12-2017 17:30

Witam, otóż od dłuższego czasu miałem ochotę na ten krok i wreszcie na święta postanowiłem sobie zrobić prezent. Mam już dość oglądania meczy na internecie mobilnym, tfu, nie polecam, ale światłowody do mnie niestety nieda rady pociągnąć więc musze obejść się ze smakiem... Ale do rzeczy.

Szukam najciekawszej oferty na kanały sportowe (mogą być tylko one) głównie interesuje mnie Eleven Sports i Canal +, czyli kanały na których transmitowana jest Ekstraklasa, La Liga i Liga Mistrzów - to właśnie głównie oglądam.

Fani piłki kopanej którzy mają telewizję takową, gdzie i jaka najlepsza oferta jest? Bo kompletnie się na tym nie znam, aby z grubsza poszukałem gdzie można oglądać w tv lige mistrzów. Bo La Lige i tak oglądam na Eleven Sportsach w ipli.


Telewizja ze sportem - Hybrid1990 - 28-07-2020 10:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.