Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) (/Temat-Vademecum-Snapchat-Instagram-ZAROBISZ-SPORO-HAJSU-2-tysiace-miesiecznie-153071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 13-12-2017 16:58

1. Nazwa: Vademecum EWHORE - Snapchat/Instagram - ZARÓB SPORO HAJSU! 

2. Opis: Poradniki zawierają, wszystkie znane mi metody, zarabiania w kategorii erotycznej, począwszy od BLACKHAT, a kończąc na WHITEHAT. Wszystkie metody były testowane przez długi okres czasu, oraz przez ostatni miesiąc uzupełniane różnymi dodatkowymi sposobami, które pozwoliły usprawnić wszystko. Vademecum udowodni wam, że na erotyce da się naprawdę dużo zarobić, w tych social mediach! Opisane jest wszystko w taki sposób, że poradzi z tym sobie nawet kompletny laik, oczywiście udzielam pomocy jak czegoś nie zrozumiesz. Komplet zawiera również wszystkie materiały które, pozwolą Ci zarabiać praktycznie od razu! Vademecum posiada dodatkowo UNIKATOWE MATERIAŁY, uzyskane przeze mnie osobiście bez udziału internetu (Oczywiście dziewczyny wyraziły zgodę na umieszczenie swoich wdzięków w moim Vademecum). W komplecie dostajesz również materiały głosowe które pozwolą Ci szybciej spieniężyć swoje social media które stworzysz bez żadnego problemu za pomocą poradników zawartych w vademecum. KUPUJĄC U MNIE VADEMECUM MASZ PEWNOŚĆ ŻE RAZ NA JAKIŚ CZAS BĘDZIESZ DOSTAWAĆ NOWE UNIKATOWE MATERIAŁY DZIEWCZYN! 
METODY Z PORADNIKÓW SĄ DO WYKORZYSTANIA GLOBALNEGO, BĄDŹ MOŻNA SKUPIĆ SIĘ NA SAMEJ POLSCE.

JESZCZE TAKA MAŁA INFORMACJA ZACHĘCAJĄCA, MÓJ POPRZEDNI PORADNIK MIAŁ 97% POZYTYWNEJ OPINII! 

3. Źródło pozyskania: Wiedza własna.

4. Zdjęcia: Zarobki zaprezentuje wam z dwóch sieci partnerskich zarobione jednego miesiąca różnymi sposobami z poradników zawartych w VADEMECUM.

LEADMORE (różne programy, cały miesiąc)

[Obrazek: pa_dziernik_leadmore.png]

LEAD.NETWORK (W PORADNIKU DOWIECIE SIĘ JAK ZAROBIĆ PODOBNE PIENIĄDZE, NIE ROBIĄC NIC DODATKOWEGO)

[Obrazek: XSADSX.png]

5. Cennik :
Jeżeli masz u mnie poprzedni poradnik o Snapchacie, kupisz vademecum za - 50zł
Jeżeli masz u mnie poprzednie poradniki instagram, kupisz vademecum za - 60zł
Jeżeli nie masz u mnie nic vademecum będzie kosztować Cię - 70zł
Jeżeli chcesz kupić u mnie wszystkie moje poradniki (SNAPCHAT - Promowanie konta, 4 poradniki instagram na temat zarabiania oraz promowania konta, VADEMECUM które sprzedaje teraz) - 80zł

7. Sposób zapłaty: KONTO BANKOWE/PAYPAL



RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Majka - 26-12-2017 09:52

Otrzymałam do recenzji vademecum od Krashai do recenzji. Poradnik opisuje metody zarobku w temacie globalnym i nigdy się nie kończącym jaki jest erotyka. Autor charakteryzuje sposób zarobku na Instagram i Snapchat od tworzenia kont poprzez metody promocji do spieniężenia np. w sub sms czy PPI. W paczce z poradnikiem dostępne są gotowe materiały (zdjęcia, nagrania, teksty, tłumaczenia), których są przydatne w promowaniu kont. Ogólnie rzecz biorąc nie znalazłam nic odkrywczego w najnowszym poradniku. Dużo rzeczy można już znaleźć za darmo na naszym forum czy w google jak i w poprzednich poradnikach autora - oczywiście nie umiemy sami tego poskładać czy wykorzystać w zarabianiu dlatego też wersją dla leniuchów jest zakup nowego poradnika w którym wskazane są konkretne miejsca promocji czy przykładowe teksty. Teraz co mi się znacznie nie podoba - chaos w treści z licznymi ortami. Masa plików i folderów; nie można byłoby tego skleić w całość? Od razu lepiej by to wyglądało. Sugeruje przed sprzedażą posklejać to jakość logicznie. Informacja dla nowicjuszy; nie wiesz jak zarobić, jesteś zielony w zarabianiu - pisz do Krashai, zakup jego poradnik, poświęć trochę czasu a zarobisz! Dla osób już średnio zaawansowanych - poradnik będzie mało wartościowy.

Ogólna ocena 4/10



RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 27-12-2017 23:52

Zapraszam na mikołajkową promocję gdzie komplet wszystkich moich poradników kupisz za 80zł tj :
4 Poradniki pod instagrama
Poradnik na temat promowania konta do snapchata + wykorzystanie go
Vademecum ewhore snapchat + instagram
Kilka dodatków.


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Shiva404 - 31-12-2017 01:45

Jak dla mnie dobrze opisane i ciekawe metody. Dobra sprawa dla osób takich jak ja, które nigdy nie działały na instagramie. Kontakt z Krashai na duży + Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - hufsmoke - 31-12-2017 04:20

(31-12-2017 01:45)Shiva404 napisał(a):  Jak dla mnie dobrze opisane i ciekawe metody. Dobra sprawa dla osób takich jak ja, które nigdy nie działały na instagramie. Kontakt z Krashai na duży + Smile

I co ile jestes w stanie zarobic?


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Shiva404 - 31-12-2017 11:19

Jeszcze Ci nie powiem, dziś zaczynam. Myśle że za kilka dni zacznę zarabiać. Tak jak napisałem nigdy nie działamem na takich portalach tylko własna www także muszę to wszystko ogarnąć Wink


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 03-01-2018 00:32

Kolejny dowód zarobku Big Grin.
Dodaję tutaj te zarobki by ruszyć trochę temat + pokazać wam że można spokojnie metodami zarabiać Big Grin


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - demek1987 - 03-01-2018 23:47

zakupiłem poradnik wczoraj, kontakt bardzo szybki zajęło to dosłownie 5 minutSmile i już miałem poradnik, przetestuje przez tydzień i się pochwalę zarobkami Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Fergussson - 06-01-2018 15:42

Kontakt jak i przesłanie plików na propsie Cool

Polecam Smile


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 07-01-2018 12:13

Mam dla was konkurs! Kto zgadnie ile wynosiła moja wypłata z ogads w ciągu tygodnia dostanie komplet poradników za darmo!
Łapcie zdjęcie :
[Obrazek: 6a9df485a19a4.jpg]