Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa grupa z sygnałami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Darmowa grupa z sygnałami (/Temat-Darmowa-grupa-z-sygnalami-153007)

Strony: 1 2 3


RE: Darmowa grupa z sygnałami - 8gruzin8 - 28-12-2017 22:30

Autor rozdaje sygnały za darmo a sam zapłacił 2500 PLN szacun dla niego - prawdziwy miłosierny samarytanin. Nie jestem prorokiem, ale coś i w głębi mówi, że za jakiś czas ten kolega te sygnały będzie chciał sprzedawać by na nich zarobić więcej niz sam płaci.

Zapewne autor sygnałów w regulaminie swoim napisał:
"płaćcie za sygnały 2500 koła a potem rozdawajcie je darmo wszystkim wszem i wobec albowiem po to je sprzedałem tylko kilku osobom, aby wszyscy mogli je za darmo testować "

.... pastewną cebulą bije z pięciu metrów

kolejny nowy na forum co chce Sex innych


RE: Darmowa grupa z sygnałami - btcbtc - 28-12-2017 23:27

(28-12-2017 22:30)8gruzin8 napisał(a):  Autor rozdaje sygnały za darmo a sam zapłacił 2500 PLN szacun dla niego - prawdziwy miłosierny samarytanin. Nie jestem prorokiem, ale coś i w głębi mówi, że za jakiś czas ten kolega te sygnały będzie chciał sprzedawać by na nich zarobić więcej niz sam płaci.

Zapewne autor sygnałów w regulaminie swoim napisał:
"płaćcie za sygnały 2500 koła a potem rozdawajcie je darmo wszystkim wszem i wobec albowiem po to je sprzedałem tylko kilku osobom, aby wszyscy mogli je za darmo testować "

.... pastewną cebulą bije z pięciu metrów

kolejny nowy na forum co chce Sex innych

Dobrze, że mamy takiego dobrego detektywa na forum, skorzystaj z mojego kanału to może w końcu po tylu latach zrobisz więcej niż 4% zysku Wink


RE: Darmowa grupa z sygnałami - olekn1 - 29-12-2017 01:06

(28-12-2017 22:30)8gruzin8 napisał(a):  Autor rozdaje sygnały za darmo a sam zapłacił 2500 PLN szacun dla niego - prawdziwy miłosierny samarytanin. Nie jestem prorokiem, ale coś i w głębi mówi, że za jakiś czas ten kolega te sygnały będzie chciał sprzedawać by na nich zarobić więcej niz sam płaci.

Zapewne autor sygnałów w regulaminie swoim napisał:
"płaćcie za sygnały 2500 koła a potem rozdawajcie je darmo wszystkim wszem i wobec albowiem po to je sprzedałem tylko kilku osobom, aby wszyscy mogli je za darmo testować "

.... pastewną cebulą bije z pięciu metrów

kolejny nowy na forum co chce Sex innych

No jak na razie to są darmowe, nie wiem po co takie zło wróżenie Tongue


Darmowa grupa z sygnałami - Jackson91 - 29-12-2017 08:34

Są darmowe a co najważniejsze większość się sprawdza bez żadnego stresu ;-)

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Darmowa grupa z sygnałami - 8gruzin8 - 29-12-2017 09:54

Btcbtc Nie potrzebuje twoich sygnałów. Ja btc, eth, eos, xrp, xmr trzymam długoterminowo od kilkunastu miesięcy.
Jak wiesz przez taki okres czasu zyskałem na nich ciut więcej niż 4 %.
Naucz sie czytać ze zrozumieniem co pisze.
4-10% dziennie to bardzo dobry wynik. Jeśli każdy dzień kończysz na takim plusie to jesteś superdoskonaly.


RE: Darmowa grupa z sygnałami - W@ndet - 17-01-2018 15:30

Chętnie sprawdzę, powodzenia.