Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube/ Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Youtube/ Adsense (/Temat-Youtube-Adsense-152998)



Youtube/ Adsense - Racina - 11-12-2017 03:59

Siema,

Około roku temu dostałem zasłużonego bana (zapewne dożywotniego) na Adsense.

Wszelkie próby i prośby odblokowania i postanowienia poprawy nie pomogły w rozmowach z adsense. Tongue

Teraz mam fajny pomysł i plan (legalny) nagrywania filmików na YT. Czy jest jakas możliwość żeby powrócić do Adsense? Może zarejestrować się pod imieniem i nazwiskiem mojej dziewczyny (oczywiscie za jej zgoda). Tyle że jeśli będę korzystał ze starych kont YT an tym sammym komputerze (maili tych które mają bana na adsene) to czy ponownie nie dostane blokady?
Za wszelkie porady bardzo dziękuję i daje pluuuuusy

Pozdro zarobasy!


RE: Youtube/ Adsense - hosezbsk - 11-12-2017 07:13

Siemka Smile Mogę ci odsprzedać konto Adsense napisz priv


RE: Youtube/ Adsense - Adwez - 11-12-2017 12:55

Jeśli dostałeś bana na adsense, a na swoim kanale masz włączone "zarabianie", to możesz podpiąć inne konto adsense. Jeśli natomiast masz wyłączone zarabianie z powodu bana na adsense, to raczej nie możesz już nic z tym kanałem zrobić. Jeśli rzeczywiście masz wielkie plany na rozwój kanału, to polecam założyć po prostu nowy kanał, oraz nowe konto adsense.


RE: Youtube/ Adsense - Admin - 11-12-2017 13:09

Będzie ok, też mam bana na głównym koncie (dostałem z 5 lat temu), a mimo to zarobkuje na youtube na innym, nawet dane są te same od lat nie mam z tym problemu. Sporo znajomych ma podobną sytuacje i żadnych problemów nie mieli - problem pewnie by się pojawił gdybyś zakładał nowe konta pod tą samą domenę i chciał zarabiać na reklamach adsensach udostępniając im powierzchnie na witrynie.

przenoszę do odpowiedniego działu.


RE: Youtube/ Adsense - Racina - 11-12-2017 19:17

Właśnie o to mi chodzi żeby utworzyć nowe konto. Tyle że poprzednim razem podałem wszystkie dane łącznie z adresem zamieszkania, a ban był na zarabianie na YT (adsense). Czyli jesli podam ten sam adres zamieszkania imię i nazwisko, dla bezpieczeństwa podam inny numer telefonu to powinno być ok? Tongue

Mam nadzieję że jeśli do czegoś się doczepią to dadzą od razu bana a nie po czasie jak rozwinę kanał. Big Grin

Dzięki towarzysze, miłego wieczoru!