Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie lp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie lp (/Temat-Pozycjonowanie-lp-152968)



Pozycjonowanie lp - Brodzik23 - 10-12-2017 13:01

Cześć ! Tak jak w temacie mam trzy landing page i totalnie nie wiem jak je wypozycjonować. Póki co dziennie konsekwentnie zbieram do notatnika linki zwrotne z profili i dalej nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Ruch jak narazie praktycznie zerowy. Jak damska torebka ile dasz tyle weźmie ale co dalej ? Nie za bardzo mnie stać na programy SEO czy jakiś mentoring. Myślałem o wykupieniu usług na seoclerks bo tam mam aż 15$. Jakieś sugestie mile widziane. Dzięki


Dziękuje bardzo za odpowiedź Smile


Pozdrawiam, miłej niedzieli .


RE: Pozycjonowanie lp - patttson - 10-12-2017 13:26

Jak masz taka mozliwosc, to lepiej jest pozycjonować bloga z odnosnikiem do LP Wink


RE: Pozycjonowanie lp - KosikSquad - 10-12-2017 15:33

Pozycjonowanie bloga z odnośnikiem nie koniecznie da dobry efekt, mówię tutaj o przełożeniu się leady. To zależy co oferujesz na swoim LP. Generalnie na początek zajmij się dobrą optymalizacją i jeśli chodzi o LP to wsadź tam dużą ilość słów jeśli jest taka możliwość - 1,5k słów zrobi robotę. A później pozycjonowanie jak każdą inną strone, masa metod jest umieszczana na forach. Na blackhatworld można znaleźć dużo ciekawych pomysłów, tam jest tego mnóstwo.


RE: Pozycjonowanie lp - a00 - 08-01-2018 19:07

Zdobywaj linki do swojego LP, rozwijaj konta social media itp.